Originalni HDD od 20gb

Ljudovi, posto ja imam RGH na mom Arcade Jasperu sa 512mb interne memorije, i ne mogu da igram DLC-ove i te dodatke, nudi mi baja hdd od 20gb, pa pretpostavljam da bi to meni bilo sasvim dovoljno, jer sve igram preko eksternog harda, pa resih da se posavetujem…

Treba na nesto da obratim paznju…?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Ako i iole ozbiljnije igraš 20 gb je dovoljano za DLC-ove ,ja lično imam 120 gb hard sve DLC-ove i obično nekoliko igara koje igram često prebacim na interni i tu su mi uvek kao što su Forza 4,FIFA 13 ,PES 13 i još neke nove naslove koje pržim trenutno .
Hoću da kažem da uvek sve igram sa internog dok veliki eksterni 2 TB koristim da sačuvam igre ,zašto da rade dva harda kad može jedan.
Sa tako malim hardom nećeš imati takvu mogućnost .
Preporuka uzmi veći hard ako ikako možeš ,ako ne i ovo ti je bolje nego što imaš trenutno.

Pa pazi, ja retko igram 2 igre uporedo, dok ne zavrsim jednu, drugu ne pocinjem…

A da pitam, koliko sam shvatio, dovoljno je da DLC ili HD Content bude na internom, a igra moze biti na eksternom…

Meni je ovo samo za DLC i HD Content, pa pitam da li je moja tvrdnja iznad tacna?

Da pitam, da li bi mogao sigurno ovaj hdd na moju arkadnu konzolu ili ima neke razlike u hard diskovima?

Verovatno da možeš, jer je 20GB sa Arcade Bundlea mislim, tako da bi mogao u svakom slučaju

Jos da pitam, koliko su pouzdani ovi hard diskovi, kvare li se lako itd.

Pa pazi, HDD ko HDD, ne bi trebalo da se lako kvare

Ja koliko znam taj od 20gb se najlakse kvari.Moze neko da potvrdi ovo,ili je to cist marketing?

Ja sam ga uzeo, pa sta bude bude :stuck_out_tongue: