Original NAND Trinity

Ovako ljudi imam neka pitanja i problem pa eto ako je neko voljan da mi pomogne ako je u opset moguce resiti moj problem.

Razmisljao sam u zadnje verme da na mojoj konzoli uradim Dual NAND.Konzaola koju posedujem je RGH Slim 4GB sa Trinity plocom. Medjutim, na zalost ona nije kupljena preko XBR Shopa iz razloga sto kada sam nameravo da kupim ovde konzolu njih tada nije bilo u ponudi, odnosno nije bilo vise modela od 4GB pa sam je kupio preko Kupinda.

Eh sad malo sam se raspitao ovde na forumu oko ugradenje Dual NANDA i receno mi je da moram imati kopiju svog originalnog NAND-a koju ja naravno nisam daobio uz konzolu kada mi je stigla. Kontaktirao sam prodavca ko’i mi je prodao tu konzolu i pitao da li on to ima kod sebe (originalnu kopiju) i oni mi je odgovorio " neman nand, mora se ponovo izvaditi".

Da li je moguce opet izvaditi ili vratiti nekako taj originalni nand, kako bih ja mogao uraditi Dula NAND na knzoli?

nije valjda da niko nema ko bi meni pomogao ako je moguce da se resi gore navedeni problem… Ako je tako onda moze brisanje teme.

Originalni nand se vadi prilikom prvog citanja pre rgh.posle toga GA NEMA VISE ako nije sacuvan to ti je sto ti je sada… Ti sa hakovanim mozes da dalje nadogradjujes rgh ali da koristis kao dual nand resenje neces moci

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

U redu hvala za info. Moze brisanje

Nema potrebe za brisanje, samo lock :slight_smile: