Only Fun's

Tacno se nintendo i mobile gaming najvise isplati. Nek se teraju i Ms i Sony i Valve.

1 Like

Nintendo je ubedljivo najskuplji lol. Tek je skoro uveo neki model sharinga, a ekskluzive su nikada na snizenju.

nisam se lepo izrazio, potencirao sam na performanse igara.

Za ostalo jeste skupo.

@robotnjik bila bi dobra fora da se razvije javni chat dole u zagkavlju foruma gde mozemo da se sprdamo kada nemamo neke bitne ideje za teme :grinning_face: to je, secam se bilo prisutno na nekadisnjim muzickim (rejv) forumima i dodatno bi osvezilo socijalnu kompomentu ove naše komune. Ako treba neke pare da se uplate stojim na raspolaganju :grinning_face:

1 Like

1 Like

1 Like