Tacno se nintendo i mobile gaming najvise isplati. Nek se teraju i Ms i Sony i Valve.
1 Like
Nintendo je ubedljivo najskuplji lol. Tek je skoro uveo neki model sharinga, a ekskluzive su nikada na snizenju.
nisam se lepo izrazio, potencirao sam na performanse igara.
Za ostalo jeste skupo.
@robotnjik bila bi dobra fora da se razvije javni chat dole u zagkavlju foruma gde mozemo da se sprdamo kada nemamo neke bitne ideje za teme
to je, secam se bilo prisutno na nekadisnjim muzickim (rejv) forumima i dodatno bi osvezilo socijalnu kompomentu ove naše komune. Ako treba neke pare da se uplate stojim na raspolaganju ![]()
1 Like



