Only Fun's

To se i ja čak sjećam u tragovima a imam 30+

3 Likes

image

4 Likes

5 Likes
2 Likes

U Makedoniji su zatvorili jos pre koju godinu.
Jbg, skupo je to za nase bedne krajeve. To na zapadu jede samo dno dna, kod nas burzuju.

2 Likes

Nije skupo nego balkanski javašluk, muljanje u mutnom i jajarenje pa su im oduzeli licencu da ih ne brukaju. Dva Meka u Sarajevu su bila puna kad god sam dolazio.

Kod nas to još uvijek slovi kao neka urbana hrana a ne smeće kao na zapadu.

Kad su otvarali KFC prije par mjeseci ljudi su čekali po dva sata u redu na jebeni prženi komadić piletine.

Malograđanština jbg.

3 Likes

20221231_204329

5 Likes

Verovatno i to.
Ali jeste skupo. Za pare koje meni treba da se najedem u meku tog smeca mogu da sednem u restoran i bukvalno se userem od prave hrane. Teletinu pod sacem da narucim i pijem i jedem kao covek.
Nisu bre normalni koje su cene sada u meku.

1 Like

Skupa slika :grin:

Ne kažem da nije skupo nego da to nije razlog što su ih zatvorili. Skandal je bio, pišu mediji o tome već sedam dana.

A što se cijena tiče, u Bosni ne idem u Mek jer je preskup a u inostranstvu tu često jedem jer je jeftino. :grin:

Šta da se radi kad smo ekonomski tigar. :roll_eyes:

:grinning:

1 Like

Turistima, npr. McD je jako vazan, i ovo je bas lose za BiH.

Ma da bre, inace BiH je poznata turistica destinacija. :rofl: mislim da Kabul trenutno ima vise turista :exploding_head:
Sada ce da jako propati turizam.

2 Likes

Nemaš pojma o čemu pričaš. Turizam u Sarajevu cvjeta, imamo pet planina u okolini sa hotelima i skijalištima, svi su puni cijele godine, zimi ne možeš naći smještaj ljudi uplaćuju godinu unapred. :slight_smile:

Što se tiče samog Sarajeva, tu su nam smještene sve institucije, stranci špartaju ulaz-izlaz, kako jedni izađu drugi uđu. Ono preostalog kapaciteta popunjavaju Arapi, dnevno ima sijaset čarter letova sa Bliskog Istoka, Turske…

Važno je opljunuti samo. :roll_eyes:

Aj je drami odmah. To sto je puno ne znaci da je brojcano mnogo. Nego su mali kapaciteti. Bio sam ja u Sarajevu i imam prijatelje tu.
A u brojkama Kabul jeste imao vise poseta.
Sarajevo i turizam je smesna prica koliko i Srbija i jaka ekonomija.
Jedini pravi turizam ovde imaju Hrvati. Ostalo sve statisticka greska. Jos ce da ispadne da je BiH neka turisticka destinacija :rofl:

Da, minorne su brojke, samo malo veće od Beograda. :joy:

Samo Sarajevo sa okolinom ima pet puta više hotela od Beograda. I gradi se trenutno još toliko. Jahorina sama prima deset hiljada noćenja dnevno.

https://www.capital.ba/gotovo-55-odsto-vise-turista-u-bih-u-odnosu-na-proslu-godinu/

Koliko si ti jedno stvorenje puno predrasuda zatvoreno u svoj mali univerzum.

Au ja kapiram da si lokal patriota i to je ok. Ali daj nemoj da smo smesni. Ispasce do kraja dana da je Sarajevo posecenije od Pariza :grin:

Vidis li kako si sitan. Ko je poredio Beograd?? Kao deriste. Evo sada si mi vratio :grin:
Pa i BG je rupetina. Turizam nula. Turska kasaba kao i Sarajevo. Turizam smesan.
A to kakvom sam ja stvorenje je cisto tvoj bezobrazluk. I ne znam sto spustas to na licni nivo?? To oko “stvorenja” veruj posto si ubedljivo najgadniji lik ovde a to veruj svi misle sem gazde ciji si ljubimac.

1 Like

2 Likes

Kompletna rotacija u odnosu na arbitrarni datum koji nema nikakav astronomski znacaj, dodao bih. :smiley:

1 Like