Only Fun's

2 Likes

Kad smo već u duhu SP :grin:

5 Likes

3 Likes

Ovo je odlicno :joy:

1 Like

6 Likes

Primer kako je lik spucao svojih + tuđih para u nepovrat zbog sujete i potrebe da bude kul ljudima koje baš zabole za njega.

1 Like

7 Likes

11 Likes

1 Like

11 Likes

Dobro je da je Brazil uzeo, inace bi bilo: “Dobijamo Svajcarsku sa dva gola razlike i idemo dalje” :grin:

1 Like

Ovako gledamo bar još jedno blamiranje :smiley:

3 Likes

Naš inat i borbenost kada je najpotrebnije ovde igra glavnu ulogu. Ja sam siguran da necemo izgubiti od švajcaraca a sada da li cemo dobiti ili nereseno ostaje da vidimo. :serbia:

Stoji ako imas cime da se inatis. Nekako se taj nas inat izgubio godinama i u basketu i u fuci

2 Likes

Jeste. Ali eto, onako navijački, iskreno verujem da cemo uspeti nekako :man_shrugging:

1 Like

Dobro je sto barem neko veruje, posto igraci ne deluju kao da veruju u bilo kakav vid pobede :slight_smile:

3 Likes

To i jeste najveci problem kod nas. A mislio sam da je konacno bar neka ekipa zeljna pobede i borbe na terenu. Nije sramota izgubiti ako si se borio i nisi uspeo, sramota je ne pokusati, jer tako izgleda, kao da i ne pokusavaju da pobede.

2 Likes

Pare na braću Švajcarce, navijanje za Srbiju - win win :smiley:

2 Likes

Kad god neko napise Svajcarci.

2 Likes

Danas sve moze. Kao sto je Francuska bila prvak sveta pa Evrope. Samo sto se nisu radovali Francuzi :grinning: