Okupimo Xbox kragujevčane!

Ajmo ima nas dosta… :slight_smile:
Postujte!

[SIZE=3]** Sigurni:
-Nenad LionX
-Slaki&Lambo
-antares
-ciril
-Rainknight
**[/SIZE]

Ja sam vec poceo da vas addujem… pa ako Bog da da se jednog dana oprobamo u pes-u! :slight_smile:

to je i moja zamisao… ne samo u 1 nego u par igara…

Nisam iz KG, ali tamo sam za sat vremena, racunajte i mene …

sto mora da budemo iz kg-a?!?! moze ovako, vodis kod pauna na rostilj ako izgubis u necemu, a? :stuck_out_tongue:

Ako izgubim u Forzi vodim, a ako izgubim u PES-u vodis hahahahahah ma ja sam uvek za razvrat bilo koje vrste i naravno uz repeticiju na kraju krajeva ponavljanje je majka znanja ili tako vec nesto

u forzi tvrdim da ces da izgubis, jos nema tog ovde na forumu koji je uspeo da me pobedi :wink: (nesa jeste jednu trku samo, od 20 za stotinku :)) a u PES ima da me oderes to tvrdim isto hehehe

Ja bre rodjeni Schumacher sa agresivnoscu Hamiltona, proracunascu Alonsa, smirenoscu Kimija, smekerstvu Batona, legendarnosti Sene, talentantovanoscu Fetela, posvecenosti Vilneva (starijeg)… ih bre jos nisam igrao novu Forzu (probao pet minuta) ali nema sanse da izgubim i to jos od admina (citaj smrni neprijatelj hahhahaha). Sto bi reko Nikola Kojo “MRTVA SI KOKOSKO” !!!

naaaa :slight_smile: nema sanse sinak… koji si level u forza 3? ja sam bre rastao na voznjama :slight_smile: ko god da je igrao odavde samnom krstio se posle :stuck_out_tongue:

btw ako igramo, igramo onako kako je zamisljeno da se igra, pogasene pomoci, manuelno saltanje, nema udaranja… ja bar tako vozim od uvek

E da i jeol znas sta kaze Vin Diesel “Pobeda za milju ili pobeda za inc i dalje je pobeda”, to jest vec si jednu izgubio znaci opet ces hahahahha… E bre a kad ce okupljanje ?

Richard Burns Rally mi nije bio ravan, tako da bice interesantno…

forza level slika odmah… or it didn’t happen :slight_smile:

Hahahaha koji si ti car… You will seeeeeeeeeeeee back of my car…

Jaoooo… ima da vas razvalim u FM3! !W!
I gde nađe Pauna :slight_smile: idemo u biblioteku kod Milutina na jagnjetinu :beer:

Oces da razvalis ali jagnjetinu ja donosim kvalitetni radzu maharadzu

uuuu moze i tamo, a posle palacinke u PIM nisam jeo sto godine :stuck_out_tongue:

btw da se zna da nisam iz kg-a ali ga znam u prste :stuck_out_tongue:

Ćuprija nije daleko… Možemo i na splav :stuck_out_tongue:

Ja i splav = RAZVOD MOZEEEEEEEEEEEE

moze 'vako sad cu da okacim BADGE iz forze 4, a ti saznaj posle sta je achievement koji pise ispod… level sad u forzi 4 mi je 30…

Ovo mora da se zavrsi okrsajem otvaram temu za ovo da ne spamujemo vise