Ogroman problem nakon instalacije skina

Ljudi pomagajte :(. Imam FSD 3.0, nakon sto sam instalirao neki skin, restartovana mi je konzola i stoji samo crno, nece da se ukljuci FSD dakle…Sta da radim? Da li postoji neka opcija da stavim nekako sve po deffaultu ili sa??? Hvala unapred, poludeo sam sto mi se ovo desilo, samo sam hteo novi skin, i pisalo je da je za FSD 3…

Snasao sam se ljudi, hteo bih da naglasim da POCETNICI kao sto sam ja ne prckaju jos uvek po ovakvim stvarima!!!

care to share?

to se i meni desilo, osedeo sam od straha i resio sam, ali kako pojma nemam:D
ne secam se

Kako ste resili? Napisite, mozda se jos nekom ovo desi…

Ja iskreno pojma nemam, ne secam se procedure.Rado bih napisao

FSD 3.0 jos uvek ima nekompatibilne skinove to je razlog zasto dobijate black screen.
Ako ne znas da sredis za pocetak ne diraj dok ne steknes iskustva.

i meni se to desilo , ali sam samo iz xexmenu-a obrisao skin i vratio se default skin…

Meni se to isto desilo… Crn ekran, ništa na njemu, umro od straha :stuck_out_tongue:

Procedura: Ištekao Xbox iz struje, pričekao par minuta, uštekao xbox, i gotovo :slight_smile:

Ja sam skinuo neki ekstra skin i sve radi OK, ali naravno skidajte skinove kompatibilne sa 3.0 FSD-om.

Znam kakav je osecaj, odsekao sam se od straha, rekoh sta je sada…Problem sam resio tako sto sam otisao u klasicni xbox dashboard (na njega udjem tako sto pritisnem xbox dugme pa odem na system settings) , pokrenuo aplikaciju koju sam “dobio” kada mi je uradjen RGH, tu sam cackao po folderima, izbrisao te skinove i stavio opciju koliko se secam AUTO SCAN skin 1 (nisam sada pri konzoli pa ne znam tacno kako pise, ali vezano je za skin, trebate da podesite da bude 1) ,restartovao konzolu i to je to. Tada se sve vratilo na normalu. Iskusniji znaju kako se zove taj program, ja sam skapirao da mu to dodje kao neki “safe mod” sto bi se reklo ;). Sve u svemu, ako ste novi u ovoj prici, nemojte se previse zezati, uzivajte u igranju. Moze LOCK slobodno.