Offline navigacija za S5 - preporuka?

Treba mi dobra navigacija (iGO, Navigon itd.) za S5 jel može neko da preporuči neku ili da neki dobar link sa uputstvom za instalaciju?

THX

Imas S5 a nemas online pristup, to je ko kafa bez kisele.

Nije za mene - a i da imam kako ćeš kada pređeš granicu? :slight_smile:

Ono jes…:stuck_out_tongue:

[email protected] okacicu online danas, treba mi za Full HD test :wink: idemo na PM.

Za sve koji se pitaju IGO je ubedljivo #1 za offline e sada ako imas net i neka adresa nema na karti preko google nadjes i on ti obelezi na karti, neverovatno korisno.

Sent from my iPhone

Thanks! :slight_smile: Ja imam neku za Full HD i testirao na Note 3 i S4 orci i šljakaju ali na S5 neće pa neće ili se ukoči prilikom učitanja ili me izbaci iz programa ne znam da li ima neke veze možda sa licence fajlovima…

Probaj ovo - free je :

Ako ti zabaguje pa dobijes samo bjeli ekran odradi force stop pa ponovo i bice sve ok. Malo zeza na Nex 4

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Probaj sygic.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Užasno iskustvo sam imao sa ovim Navigatorom, zamrzava i pravi probleme… :frowning:

Igo ali moras da tweakujes content za tvoj screen, smanjis bazu i nece da zakiva :wink:

Sent from my iPhone

Ne znam sta mu smeta screen je ista rezolucija kao i s4 i note 3 a u content samo mape, poi i buildings od dodataka…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Okaci mi taj data.zip fajl iz iGO foldera i posalji link

ja sam ti poslao jedan deo sada cu da nadjem UI za full HD da implementiram… Nemam full HD android da testiram inace je izvodljivo 100% stalno tweakujem IGO za GPS i Android.