Novi nastavak STALKER dolazi na PS4,ali ako im pomognemo na kickstarteru

Dakle stalker dolazu na next gen platforme i pc,ali samo ako se prikupe potrebna sredstva pomocu kickstartera.
Clanak mozete procitati ovdje

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Pa nije nastavak STAKER-a, već je novi ip od ljudi koji su radili na STALKER-u i nazivaju ga duhovnim naslednikom, što znači da nema veze sa STALKER-om osim neke mehanike i tima koji radi. Ovde je pao meteor koji je evoluirao životinje i prirodu

Pa dobro.Maltene je isto.Spiritualni nastavak stalker

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Nisi napisao ni ime, ono je Areal, a ne STALKER 2… Malo pročitaj bre, a i već sam to postavio :slight_smile:

Znam za ovo vec neko vrijeme… Tim koji je radio Stalker i Metro se opet okupio i spremaju novu igru, Areal. Plan je da igra izadje za PC, PS4 i Xbox One.
Mislim da ce uspjeti 100%, fan base im je bas ogroman i dobice podrsku siguran sam. Ako bude makar malo podsjecao na Stalker, uzimam ga naravno :slight_smile:

Ufff, to i ‘Fallout’ 4 i ja sav sretan :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Za oko 24 sata su skupili oko pola koliko su tražili, takođe, igra treba da izađe i na Wii U :smiley:

Bilo bi realno ocekivati da ce izaci 2016. godine, sta mislite?

Stavili su Septembar 2015 kao datum kada bi trebalo da se dobiju igra i ostali bonusi

Nemam nista protiv. Ali nemoj boga ti… Odmah ce i za proslu generaciju izbaciti igru a to ce kociti njen razvoj…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Zašto bi izbacili i za prošlu generaciju? Šta ti je Wii U? Ukoliko nisi upoznat, on je jači i od PS3 i od X360 :smiley:

Znam ja to sve… Ali vjeruj mi, ako je izbace za WiiU odmah ce i za Ps3 & x360 .___.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ne vidim kako ovaj projekat moze da omane. Ovaj tim je vazda bio maksimalno posvecen svom poslu, rade ga iz ljubavi. Nakon raspada Stalkera napravise Survarium, radili su na Metro 2034 i Last Light, upravo rade The Seed i evo i Areal. Bice odlicna igra siguran sam, evo upravo gledam neke detalje, bice to dosta slicno Stalkeru… Jedva cekam :slight_smile:

Mozda im i uplatim nesto, vec sam podrzao The Seed mada to ce koliko sam shvatio biti igra poput TWD i Wolf Among Us…
Ima me cak i u knjizi Stalker: Souther Comfort na poslednjoj strani, zveknuo mi zahvalnicu pisac :smiley:

edit: sad nesto kapiram, vise se isplati uplatiti sada 60 $ nego kasnije pre-order, jer za iste te pare dobijas fizicku kopiju za koju god platformu zelis, dobijes oruzje koje ostali nece imati, tvoje ime ce se pojaviti u zavrsnoj spici plus jos dosta nekih stvari. Isplati li se ovo, mogu li da izvisim nekako?

Ova vest mi je upravo ulepšala nedelju, vi niste svesni koliko ja volim STALKER serijal. Krstim se i ne mogu da verujem da ću ovo zaigrati za godinu dana. Držim im fige i želim svu sreću u proizvodnji igre, can’t wait!!

Послато с’ моје Нексус Пет’це

Ljudi dajte da podrzimo ovo, nek’ uplati ko koliko moze :smiley:
Spreman sam da zveknem 50 e odmah sada jer vise se isplati sa svim tim dodacima nego da cekam standardni pre-order. Uplatio bih samo kad bih bio 100% siguran da necu izvisiti za kopiju igre :smiley:

p. s. Bice odlicna, tacnije kakva god da bude ja cu biti zadovoljan (sto se da zakljuciti po nick-u), ali definitivno nista ne moze zamijeniti onaj osjecaj kad si u Prypiat-u, grmi i napadju te mutanti :smiley:

Ne možeš nikako, osim ako ne naprave igru :slight_smile: Ali ti onda ne skinu pare valjda

Ja nameravam 25, dovoljno za digitalnu kopiju

To sto sam iz Crne Gore nema nikakve veze? Govorim o shippingu, bice vjerovatno da im ostavim one podatke kao inace kad se narucuje preko nekog sajta i oni mi posalju igru, to je to? Da ne budu posle neke fore tipa dodji preuzmi pa da ih trazim po Ukrajini hahah :smiley:

Edit: A dzaba, ja volim da imam cd pa to ti je… narocito kad je u pitanju igra u koju sam zaljubljen :smiley:

Konkretno mozes da izvisis samo ako ne prodju Kickstarter jer koliko mi se cini pare se ne vracaju a igra naravno dobila zeljenu svotu novca.

Tvoja fizicka kopija ce stici sigurno mozda ces morati da platis neku carinu,PDV isporuku ili slicno ovim nasim, a mozda ne budes morao da platis nista.

EDIT:Koliko vidim ovo nije isti tim koji je odradio Survarium koji mi se ne dopada ni malo (probao naravno).

Ne vjerujem da ce naplacivati carinu, do sada mi nikad nisu naplatili kad narucujem preko Shop to sajta… A da ce projekat propasti, ni to ne vjerujem, ako nista drugo mi sa foruma cemo ga “pogurati” :smiley: Nema sanse da ce propasti, previse je tu stalker zaludjenika, odradice oni to.

Inace 50$ je oko 36 e, kad pogledas i nije mnogo jer je u pitanju igra za PS4 plus dobijas sve te benefite. Ovako preko sajtova ne bi ispalo ispod 40 sanse nema.

EDIT: Izgleda da je ovo prevara… procitajte komentare, napadaju ih ovi iz The Seed-a, i za sve sto su rekli su u pravu mora se priznati. Nista konkretno nisu prikazali, svaki concept art je preuzet iz knjige Areal. Onaj video nam prikazuje samo gp iz Stalker igara. A i na kraju krajeva, malo je 50 000$ ako misle da igru izbace za PS4, Xbox One i PC… Ne znam, da sacekamo pa da vidimo sta se desava.
I otkud im sad odjednom studio u Las Vegasu zaboga, kad se preselise svi tamo…

Nema posla od ove igre. Oni bukvalno nemaju nikakav dokaz da igra postoji i da se radi na njoj. Ocajno zapoceta kampanja, izbacuju besmislene apdejtove i ne uspijevaju nista, bas sam.se razocarao. Izbace concept art vozila i to je sve. To moze bilo ko da odradi a i na kraju krajeva za**** vozila, koga to interesuje, trazi se konkretan dokaz da se.radi na igri…