VR {MT}

Jako mrsavo. Ako izuzmemo FOMO osecaj, drago mi je sto nisam dobio poziv za pre order.

Horizon je verovatno must play igra, ali je i jedina u release line up-u. Sada znamo da Alyx ne dolazi na platformu, i sve deluje tako mrsavo za tako fin hardver.

Ja sam.dobio mogucnost da zveknem Megan Fox ali direkt u US :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Evo moje pozivnice, postavi ti tvoju :grin:



Ovo pre svega znaci da se konzole prave i da ce ih biti. Ali jebes ga, skoro 2 godine je proslo od izlaska.

Au Soni mi se igra sa srcem. :roll_eyes: Stize mi mail za PSVR rezervaciju i ja reko dosao ja na red. Ono cvrc, samo da se registrijem. A to sam vec odradio 3 puta.

Edit:

Stigao poziv za pre-order. :muscle: :wink:

Jel to ovo

:grin:

To je prvi korak, da se registrujes. I onda u drugom koraku stize link za pre order. :slightly_smiling_face:

1 Like

Dalje ne idem. Nece mi poslati u Srbiji :joy:

1 Like

Pa i ne treba ti, zasad. :grin: Ja kao najveci fan ne mogu nikom za te pare ni da preporucim. :face_with_peeking_eye:

Kada spadne cena i izbace jos igara, nadam se da ce zaziveti.

1 Like

Vidim bice i ova tema gde pricam sam sa sobom. :grin:

Mozda interesantna informacija, a verovatno i ne bas, na iznenadjenje nikoga, i evo 4 sata nakon pustanja pre-ordera, oni koji su se registrivali, mogu bez problema da odrade pre-order.

Dakle nikakav grabez. :grin:

1 Like

Si. Horizon Bundle. :face_with_peeking_eye:

@ph1beropt Pa da, kazem ja, dead on arrival. Nisam pametniji od njih pa da sam shvatio nesto sto oni nisu, pitanje je samo koja im je racunica s takvom cenom –

visoka cena = niko ne kupuje = developeri vide da nema publike = niko ne pravi igre.

Eto, izlozio sam kako ce izgledati zivotni vek PSVR2. I sta sad? :woman_shrugging:

A u drugom taboru Zakerberg pokusava da nam proda uredjaj od 1500usd za sastancenje. Sta ti ljudi rade ja ne kapiram.

Pa kada ovako opises bas zvuci crno. :grin:

Ali vidis, iz nekih razloga, ulazu kompanije u hardver. Evo Sony, Meta, Valve i HTC rade na novom, i ima dosta novih igraca kao Pico i HP. Nesto vide oni tu. :man_shrugging:

Ali za psvr2 u startu ne izgleda dobro. Ja se jako nadam da ce biti dobro. :roll_eyes:

Evo igram trenutno Lone Echo, mozda drugu najbolju igru za VR posle Alyxa. Ready at Down je radio, i neverovatan osecaj. Vrtim se po svemirskoj stanici u prstenima Saturna, radim space walk, i odusevljen sam. :grin:

Ostaje nada. :face_with_peeking_eye:

2 Likes

Veoma optimisticno od strane skalpera kada je pre order i dalje dostupan… :man_shrugging:

I dalje mi nije jasno zašto PSVR2 nije dostupan i za PC.

1 Like

Zaista steta. Sa ovakvim hardverom bi to bilo neverovatno primamljivo za PCVR trziste. Mozda otkljucaju kasnije, ne znam nadam se. :man_shrugging:

U svakom slucaju bi popularnost i potraznja skocila za 1000%.

1 Like

Bukvalno propuštene pare a imaš publiku za to.

1 Like

Ja sa plasim da ne krenu istom strategijom kao psvr1.

Nisu ga skroz batalili, a nisu ga ni podrzavali. Neka polu mrtva situacija. Mnogo cudna.

1 Like

Zato sto Sony gradi ekosistem oko PS5.