Novi Dashboard 2.0.16517.0 BETA

https://youtu.be/NVQ8khEZgng

Ja sinoc priketu trazim slike a on ko zenica se uplasio da ce MS da ga banuje :). Po svemu sudeci dashboard je nista spektakularan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Možda se pravi važan pa neće da pokaže nama ‘‘običnim smrtnicima’’ :slight_smile: OK je dash ali trebaju bre da ubace neku opciju više za customizovanje, da se ugledaju malo na fsd, mnogo bi lepše bilo. Imaju teme ali ipak nije to to…

Sve je isto, samo su dodali Beta sekciju :smiley:

Da li ja mogu da updateujem dashboard bezbedno i da li sam siguran od bana? Tek sto mi je uradjen flash, sad ovo :OO

Cekaj da izadje full verzija dasha…

Tek kada se pojavi novi dash i nakon sto ga c4eva testira cemo znati, nije skoro bilo potrebe da se radi flashovanje, tako da je sve moguce

Ja ne znam koji vam je, nisam hteo i neću da vam slikam, muka mi je od tih koji vređaju “ženica” i to, imam ih već dovoljno u životu.

@Nikola smiri strasti, to je bila sala smajli je za to posluzio da ti pokaze da se neko sali, ocigledno je da ne zelis da podelis sa Xboxrepublikom svoje screen shootove sa zamrljanim gamertag-om sto mnogo govori…

Paranoja je čudo

Izgleda da su “spljostili” sve tako da izgleda kao interfejs osmice, jednostavan i ruzan