Novi dashboard 2.0.16203

Ja sam odradio jutros update…nema nikakvih promeni…valjda nece neki ban wave :confused:

dali se smije uraditi update nadam se da su stigle informacije

Moze, i ja sam odradio, cita pirate jos bolje :smiley:

Odradio sam ja,radi evo bez problema ikakvih do sada.

Hvala obojci na odg

Ajde uradicu i ja pa kud puklo. We ride together, we die together… :smiley:

Pametno bi bilo da se saceka obavjestenje od c4eva… Ne znam ali cim se “istrazuje” ovoliko vremena… Vidjecemo i samo da se javi po ovom pitanju

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

ja uradfio update i nista od starih igara mi ne radi, doduse meni je bio LT 1.5 ili 1.6 tako da sam sad primoran da uradim lt 3.0 ako je moguce. Ovim putem bih zamolio ako neko zna nekog povberljivog strucnjaka iz bg-a da ne moram da saljem konzolu postom, U pitanju je falcon debeli.
unapred hvala.

Kako si do sada igrao igre ako si tek sada uradio update?

pa bila je flesovan mislim na 1.6 odavno jednom je isao update ostali mi sivi avatari, sve igre su radile koje imam, e danas klinac munu kabl pozadi i on povuce update ovaj zadnji sve je proslo ok imam novi das obucene avatare al koju god igru da stavim on vidi DVD. Pretpostavljam da bi novi LT resio problem, mada sa njim nece raditi neki poslednji naslovi gde sam menjao onaj wave da bi mi radile novije igre na starom 1.6 FW. konzola inace ima odradjen xclamp od prvog dana (driver je odradio a on je i flesovo odavnooo). Znaci sad mi treba neka preporuka za majstora koji mi moze odraditi LT 3.0 al da je u beogradu da ne saljem konzolu.
p.s. drive je lite on ako nesto znaci. nikad nije kazena na internet. jednom zbog dasa 2.0.1xxxxx da bi radio guitar hero lego za klinca pa onda opet nikad na net do danas.

stavljen LT 3.0 probana forca 4 radi, sad cu da probam ove stare redom al ima ih puno pa javljam stanje :slight_smile:

Pa sve wave igre ce raditi ne brini, to vecina zna :wink:

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

ja sam neke wave igre vracao na wave 3 ili 4 ne secam se vise da bi radile sa lt 1.6 jer nisam dugoooo updetovo konzolu. Al sad je sve reseno, sve sto sam ubacio radi. Hvala svima na razumevanju :slight_smile:

Pozdrav svima!Sad sam slucajno naiso na ovu temu za novi -dash- a vec sam odradio update, pa sta bude. :slight_smile: Sve igre rade besprekorno…update slobodno

Da li je neko na rgh odradio , da znam je li sigurno da igram Gow?

Nije bezbedno…

Ja nisam razumeo tvoje pitanje sta RGH, sta sigurno ?

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Pa verovatno da ga ne banuju… :smiley:

Oprostite na lose formulisano pitanju, mislio sam da li je neko ko ima RGH instalirao ovaj update i nakon njega normalno nastavio da igra igricu za koju je bio potreban i ostale prije nje?

Trenutno za sve igre koje izlaze traze 15574.Tako da stavljanjem novog dash-a na RGH konkretno neces dobiti nista.Ja imam 16202 i sve radi bez problema.Jedina stvar koju sam ja dobio na mom slimu je brze glicovanje.Mozda zvuci smesno ali od 10 paljenja, 9 paljenja je ispod 5 sekundi.