Novi dashboard 2.0.16203

Bitno obavestenje pusten je novi dashboard update 2.0.16203 sa jos uvek nepoznatim proverama, neki ljudu nagadjaju da je ubacen novi sistem provera ali jos uvek nista zvanicno. Vazi pravilo rizikuj i uradi update ili cekaj potvrdu sigurnosti.

Kao po obicaju

[2013-02-19 09:50AM UTC] #fw <c4eva> its being investigated!

Mozete napisati da li ste uradili update i da li ima promena sa igrama, da li radi kako treba.</c4eva>

Ja sam upravo uradio update i za sada je sve ok,igram samo BF3 za ostale igre ne znam,

Sa jednog foruma:

“System Software Changes/Other:added new dashboard style, other security updates. Anti-Piracy 3.0, XGD 4.5 Challenge responses has been updated”


A minor Dashboard update has begun rolling out to Xbox 360 owners, bumping the version up to 2.0.16203.0 and bringing no major changes. As the version number increase is so small, it’s likely that the update only encompasses assorted bug fixes and security updates, with no visible changes being noted once we upgraded one of our consoles. Microsoft are yet to specify what the update is addressing.

Today’s update is the second minor Dashboard update for the Xbox 360 following the Fall 2012 update that added Internet Explorer to the console, with the previous update addressing SmartGlass issues. It doesn’t appear as though this update affects those who use security circumvention methods to play pirated games on the Xbox 360, and this isn’t too surprising with the Xbox team likely focusing all their efforts on the next Xbox and its anti-piracy measures.

Izvor: Minor Xbox 360 Dashboard update rolling out - Neowin

Cekamo utiske clanova :slight_smile:

Takodje odradio update, nema nikakvih promena sto se igara tice

Sta sam vam rekao, pa Mirko je vidovit… Sta smo pricali pre par veceri na Live-u? Prosto Mirko SVAKA TI CAST!!! Ovaj UPDATE je za GOWJ, kao sto i svaki novi dash izlazi pre neke vece igre…

Ponovo su izbacili novi update? Ne sumnjam da ce i ovo c4eva razbiti, ukoliko bude nekih novih provera.

Au pa taman sto sam se digao na 16202 xD

Uradio update, nista drugaciji od prethodnog… nema potrebe flashovati konzolu, a kontam da nece biti ni banovanja…

Za banovanje ce da vidimo :stuck_out_tongue:

Nisi verovao a svaku put kada MS sprema update ja dam dijagnozu iz prve ruke :slight_smile: ne odvaljuje xbox LIVE za DZABE :slight_smile:

Larry Hryb @majornelson

Xbox LIVE System update out today. No big changes just an update to default settings that will only be visible to certain users in the EU

A ja mislio ti bacas pasulj :smiley: :stuck_out_tongue:

Znaci uglavnom je siguran update,i pre svega kao prevencija za gowj pirata? :slight_smile:

Ne, ne za GOWJ… To ce prvo da placu 15 dana kao za Halo 4 onda ce da **** i to ce na tome da se zavrsi… Jedina kazna ce biti za one koji idu na live u vidu bana…

Ja sam uradio update, pa nek ide zivot. A Mirko zaista, mora da imas nekog u MS koji ti dojavi za update :wink:

S`obzirom da igram samo sportske igre (trenutno) Fifu i NBA i treba mi lajv zbog update trasnfera,rostera i ostalih cuda,jesam li siguran? Znam da nikad nista nije sigurno :smiley: Nego ovako na prvu ruku.

Ma samo ti uzivaj…

Meni sve radi, sad da li je bezbedno cemo videti

ako “padnem”, RGH i nek’ ide život… hehehehehe
mada… live je mama! moraću u tom slučaju da nabavim još jednu za Live! konzola bez gamepada i kablova nije skupa uopšte… tako da me boli uvo za banovanje… ni od arčivmenta nema neke vajde, tako da me neće mnogo boleti :slight_smile:
ps. čisto sumnjam da će iko biti banovan (ne računam frajere koji već gruvaju GoWJ)

Njih niko ne računa, neće dugo biti prisutni na LIVE :smiley:

evo informacija

added new dashboard style, other security updates. Anti-Piracy 3.0, XGD 4.5 Challenge responses has been updated

NEW Dash Update 16203 - update at your own risk - Live Log Coming Soon