Nova GIF opcija

Meni izgleda da mi ajfonasi mozemo da vidimo gifove u radu samo ako ih postave drugi ajfonasi. Evo @robotnjik tvoj gif stoji.

2 Likes

Ja vidim samo 2 predzadnja svi ostali stoje :grin:

Tekst je gotovo nemoguce dodati uz Gif jer se neprestano otvara i koči ceo DiscourseHub.

Haha, živim za to kada ćete vi - korisnici androida otkriti airdrop i swipe to back opciju :hugs: :grin:

Please, koja je dobra alternativa za AirDrop, meni treba!

Shareit

1 Like

Da me ne shvatite pogrešno, ne mrzim android, samo odavno niko u kuci ne koristi android, pa cak ni windows. Tu je macbook pro, ipad pro, iphone, a kada jednom udješ u apple ekosisem začarani krug ništa više nije isto :grinning: možete imati swipe i shareit ali većina toga neće biti ni približno kao na iOS-u :slightly_smiling_face: žrtvovaću gif zarad ostalog, a možda u medjuvremenu nadjemo alternativu GIF-u ili moderatori srede iOS GIF bug :grin::grin:

Al najjace od svega je kad kazu mozete vi da imate sve to al opet nece to biti ni priblizno kao na ios-u. :smiley:

Vidim da rade na ovome. Nadam se da ćemo uskoro imati ovo rešeno za iOS.

1 Like

Veruj da isto tako zvuči kada vi to kažete obrnutim smerom :grinning:

1 Like

Al mi tako nesto ne govorimo nikad. Mi kazemo recimo da sve to sto vi imate mi imamo godinama unazad :smiley:

@robotnjik necu vise u off …

Noup. Vi kažete da imate swipe to back tek od androida 10 (iako nisam siguran da mislimo na isto tj swipe sa leve ivice ekrana u aplikacijama), a talodje kazete da airdrop nemate i da imate samo alternative :grin: mi jedino nemamo GIF a nemamo ni alternativu GIF-u tako da smo realno u zaostatku bar za sada :grin: :grin:

Evo neću više ni ja u off :ok_hand:

Swipe to back imam jos od androida 9 i to i sa leve i desne ivice. Nego jel su omogućili konacno da se promeni default aplikacija i da stavim ikonicu gde ja zelim, ili je to kao i vecina ostalog zakljucano? :laughing:

1 Like

Rekoh neću više off :grinning:
Evo jednog GIF-a koji bi nas sada najbolje opisao

4 Likes

Meni je drag Bunny i garava patka :grin::grin:

1 Like

Hajde iOS ekipa da proveri sad.

Evo da se javim iako republiku obicno citam iskljucivo na pc-u, al probah sad testa radi –

Lepo se ucitavaju svi gifovi od plave ptice koja se udara mobilnim nadalje (sem robotnjikovog hackermana). Gifovi iznad toga su staticni.

Koristim Chrome browser na ajfonu XR.

1 Like

Ja koristim Safari ali učinak je isti.