Note

Meni trebaju note za klavir ili tamburicu ako ko zna kakvu stranicu s notama ili ima note od pjesme golubice od miroslava škorija

to tesko da ce ti neko ovde naci, ali sta da ti kazem, nisi ni svestan a postavio si probably najoriginalniji thread na forumu :smiley:

pa mozda racuna, igraju ljudi guitar hero ili rock band pa mozda neko zna… :smiley:

Covek, sta da ti kaem, ako ti se stvarno svidja, uzmi fino pa slusaj pa skidaj, nema druge. Ako budes samo citao note nikad neces naucuti da sviras bilo sta, bices samo streber. Tako sam ja sa tablaturama i notama izgubio pola godine, i vise ih nikad necu uzeti u ruke jer sam jedini napredak primetio otkad sam sam poceo da skidam. Jest da u pocetku to obicno sto skines bude melodija koju pevac peva al opet, kasnije ces moci mnogo bolje, tako da mani se nota i tablatura. Doduse korisne su note, preko njih sam naucio da drzim stalan ritam.

Btw, ako treba da impresioniras nekoga, ili neku onda je to druga prica :slight_smile:

Imaš Guitar Pro fajlove,tu imaš za sve instrumente,tako smo ja i brat obradili Užičko na gitari :smiley: