No Man's Sky dolazi na Xbox One

Onda će se igrati, ali će igrači brisati achivements-e da se ne vidi sramota :smiley:

EDIT: I skrivaće se od očiju javnosti, da ne bi bili označeni kao jeretici :slight_smile:

1 Like

Još samo da odredimo mesto za spaljivanje na lomači i sve je dogovoreno :smiley: :rofl::joy::joy:

majku mu jos uvek me kopka ova igra, nikako da prelomim.

S jedne strane, koncept istrazivanja beskonacnog broja proceduralnih planeta me odusevljava, al onda vidim realnost youtube klipova, i deluje dosadnoooo…

Sve se nesto nadam da su u medjuvremenu singl-plejer kampanju ucinili zanimljivijom nego sto je bila na izlasku.

Ma preskoci. Ocajna je igra…sve je to super, “beskonacan” broj planeta, razlicitih zivotinja…stvarnost je takva da imas 20 zivotinja koje se pojavljuju na 1000 praznih planeta

1 Like

Ja sam malo probao za PC kada je izasla. vanila je bila prilicno dosadnjikava. Nakon sto budes oduvan beskrajnoscu univerzuma shvatis da varijacije naprosto nisu toliko znacajne da drze paznju. Ok, ova planeta ima zelenu umesto ljubicaste vegetacije, ovde je ladno ovde toplo, sta s tim? Osnova igre je sakupljanje resursa, ali nedostaje osecaj progresa i postizanja ciljeva. Kao nesto treba da nadogradis brod, da bi mogao vise resursa da skupis, ali opet, cemu sve to…

1 Like

Tri odgovora tri razlicita misljenja haha :smiley:

Elem, nadam se da je to skupljanje resursa i putovanje ka centru galaksije napravljeno da bude dovoljno zanimljivo samo po sebi… base-building me ne zanima ni najmanje, za multiplejer nemam vremena/prijatelja, tako da ostaje istrazivanje kao glavna zanimacija.

Optimalno zamisljam situaciju gde sletis na ‘losu’ planetu, imas malo goriva, pa moras da se snalazis kako bi preziveo. Nesto u tom fazonu.

Ne planiram da dam 60$, al jednog dana kad bude opet na popustu mozda i uzmem.

Pa Marko i ja smo u sustini rekli istu stvar. Ali, opet, ne mogu da sudim na osnovu te pocetne verzije koja je jos i kljakavo radila na PC-u. Kada bi dodali podrsku za PSVR, to bi me mozda vratilo igri.

1 Like

uh meni bi to bio instabuy

Pitanje je samo kako bi se toliko hodanje odrazilo na stomak.

Da li je neko igrao VR na PC verziji?