Nintendo's New Console?

Sprema se izgleda nova Nintendo konzola, code name Nintendo Fuison…

https://youtu.be/cNY4RP6YvDo

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Auuu Nintendo, ne pristaje ti ovo… Bankrot cini svoje izgleda. Pa nece valja kao Steam masine, izdavat’ konzole na godisnjoj bazi?.. Eh

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

To je sigurno sledeća konzola koja će se pojaviti kad i ps5 i xbox xx

Ja mislim da nece 2019 :), WII U je promasaj sa strane hardware-a i niko nece da izbacuje igre mislim da nece dugo da zivi i da nova konzola je pravi potez.

Wii se trebao pojaviti kad i Ps2, WiiU za vrijeme Ps3, a ‘Fusion’ kad i Ps4. Just sayin’ :stuck_out_tongue:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

i baba da ima onu stvar zvala bi se deda :smiley:

no ne moze i jare i pare

Nintedo nije pred bankrotom, daleko d toga. Pad cjene akcija je rezultat toga sto nisu ostvarili zacrtani profit, i zbog smanjene projekcije za naredni period, d bankrota nema nista. A kako kazu ovde, konzola nece skoro. Ne smiju odmah da izbacuju novu konzolu, znaju oni sta se desio sa Segom

kaze neko ko je dobio pokvareni DS :smiley:

I ja sam cuo da oni jos uvek sede na brdu para od prodaje wii-a. Mene vise zanima kako je neko u segi mislio da je dobra ideja nastancovati onoliko razlicitih konzola u kratkom vremenu… upucase sami sebe.

Rumor specifikacija te nove konzole koja ce kako se pise biti u vidu obicne konzole i handheld

FUSION DS
CPU: ARMv8-A Cortex-A53 GPU: Custom Adreno 420-based AMD GPU
COM MEMORY: 3 GB LPDDR3 (2 GB Games, 1 GB OS)
>2 130 mm DVGA (960 x 640) Capacitive Touchscreen
>Slide Out Design with Custom Swivel Tilt Hinge
>Upper Screen made of Gorilla Glass, Comes with Magnetic Cover
>Low End Vibration for Gameplay and App Alerts
>2 Motorized Circle Pads for Haptic Feedback
>Thumbprint Security Scanner with Pulse Sensing Feedback
>2 1mp Stereoptic Cameras
>Multi-Array Microphone
>A, B, X, Y, D-Pad, L, R, 1, 2 Buttons
>3 Axis Tuning Fork Gyroscope, 3 Axis Accelerometer, Magnetometer
>NFC Reader
>3G Chip with GPS Location
>Bluetooth v4.0 BLE Command Node used to Interface with Bluetooth Devices such as Cell Phones, Tablets
>16 Gigabytes of Internal Flash Storage (Possible Future Unit With 32 Gigbytes)
>Nintendo 3DS Cart Slot
>SDHC “Holographic Enhanced” Card Slot up to 128 Gigabyte Limit
>Mini USB I/O
>3300 mAh Li-Ion battery

FUSION TERMINAL
GPGPU: Custom Radeon HD RX 200 GPU CODENAME LADY (2816 shaders @ 960 MHz, 4.60 TFLOP/s, Fillrates: 60.6 Gpixel/s, 170 Gtexel/s)
CPU: IBM 64-Bit Custom POWER 8-Based IBM 8-Core Processor CODENAME JUMPMAN (2.2 GHz, Shared 6 MB L4 cache)
Co-CPU: IBM PowerPC 750-based 1.24 GHz Tri-Core Co-Processor CODENAME HAMMER
MEMORY: 4 Gigabytes of Unified DDR4 SDRAM CODENAME KONG, 2 GB DDR3 RAM @ 1600 MHz (12.8 GB/s) On Die CODENAMED BARREL
>802.11 b/g/n Wireless
>Bluetooth v4.0 BLE
>2 USB 3.0
>1 Coaxial Cable Input
>1 CableCARD Slot
>4 Custom Stream-Interface Nodes up to 4 Wii U GamePads or 4 DSc
>Versions with Disk Drive play Wii U Optical Disk (4 Layers Maximum), FUSION Holographic Versatile Disc (HVD) and Nintendo 3DS Card Slot.
>1 HDMI 2.0 1080p/4K Port
>Dolby TrueHD 5.1 or 7.1 Surround Sound
>Inductive Charging Surface for up to 4 FUSION DS or IC-Wii Remote Plus Controllers
>Two versions: Disk Slot Version with 60 Gigs of Internal Flash Storage and Diskless Version with 300 Gigs of Internal Flash Storage.

link za više detalja:
Rumor: Specs For Nintendo’s Next-Gen Systems Surface | GaminRealm.comGaminRealm.com

Neki vec imaju zelje za novu konzolu :smiley:

Jedino ako budu računali da igrači vrate svoje wiiu konzole i dobiju tu super wiiu konzolu onda je po meni realno a ovako ispada da su ti kupci prevareni

Послато са GT-B5330 уз помоћ Тапатока

Nintendo najpametnije da nije uopste izbacio Wii U konzolu, nego da je izbacio konzolu sa pc arhitekturom, slicne snage i u isto vreme kao Ms i Sony, Sve bi multiplatform igre bile razvijane tagodje za nju, plus bi Nintendo i dalje mogao da izbacije svoje 1st party igre, jaca snaga nije prepreka tome :slight_smile: clean i simple resenje.

Kad bi to sad uradili bili bi kasno, jer trebalo bi vremena da zazivi i bilo bi pitanje da li uhvatila korak…

Ako je sve ovo i delicmicno tacno, eto meni nove konzole :smiley:

Zasto, zasto te ne mogu zamisliti sa Nintendo konzolom? :smiley: ‘Halo i GoW’ manijak na Super Mariu. Legendo hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Možda izađe Mario FPS ispirisan Halo serijalom :wink:

Nove lampe za stare!!!(ko je gledao Popaja, razumece):slight_smile: