Nintendo Switch

Ovo mi samo govori da su igraci Switch konzole I igara djeca I njihovi roditelji.
Brojke su dobre, ali oni nisu konkurencija PS4 I XO zato sto ne ciljaju uopste istu demografiju.

4 Likes

Kako god, samo sam objavio rezultate prodaje i ne vidim razlog da bilo ko kmeci zbog toga :slight_smile:

Za tri meseca opet :grin:

Ne daj se matori. :smile:

1 Like

1 Like

Jel ovde neko uopste igra Smash? Kontam da bi bio ok u nekom couch vs modu, ali mi je uvek delovao mnogo haoticnije u odnosu na popularne tabacine. Od svih igara na listi, jedino su mi zanimljivi Odyssey, Super Mario Bros i Donkey Kong (koji izgleda jos bolje nego na Wii U). Ne znam kako stoje sa prodajom multiplatformi, ali mi je format Switcha prosto perfektan za igre poput Owl/Monster/Wonder Boy i slicne retro zezancije koje inace ne igramo na “velikim” konzolama.

Tesko da bilo ko igra Smash jer je to online orijentisana igra, a ovde ljudi nemaju para pa su uglavnom pirati. Isto vazi i za Mario Kart, Splatoon 2, Aces i jos neke igre. Pun potencijal Switcha se moze doziveti samo uz online ali nazalost to je ovde luksuz :frowning:

Ne verujem u to, Nintendo je tek krenuo u online vode. U nekom opisu za Overcooked 2 kazu da ima dosta laga u online-u a to je za ovakvu vrstu igre ubistvo. Najbolje zezanje je couch party. Naprotiv je drugar sa kojim mozes svakodnevno da igras na jednoj konzoli, luksuz koji danas ne mozemo da priustimo, i to je pomalo tuzno.

Najbolje zezanje jeste couch party ali koga naci za tako nesto. Imao sam svojevremeno odlicnu ekipu za PES ali kako godine idu sve se to rasturi i izgubi se interes za takvom vrstom igranja. Svakako je odlicno tako nesto ali ti 100% tvrdim da pun potencijal Switcha mozes dozoveti samo uz online. Ako ga nemas onda razumem stalne vapaje kako nema igara za Switch, jbg nema kad si za polovinu uskracen. Od 1000+ sati na Switchu jedno 70% je online, ako ne i vise.

Pogledaj samo u koliko su de prodali MK 8 Deluxe, Splatoon 2, Ultimate i Aces pa ce ti biti jasno da si prakticno za najpopularnije igre uskracen…

Ma ja imam i previse igara za Switch. Nabacio sam 20-tak na SD karticu i ne znam sta cu pre. Online me ne interesuje, razmisljao sam samo zbog Fife, ali sam batalio jer je verzija za Switch jako losa i bez pola modova za ultimate team.

Imao sam i ja drugara za PES koji se pre jedno desetak godina odselio u Francusku. Poslednji put smo se culi pre par godina, kaze da igra samo Smash Bros sa cimerom. :slight_smile:

Moram da preporucim Shantae: Half Genie Hero. Izvanredna platforma!

Inace, moram da se pozalim da levi joycon ima problem sa sinhronizacijom. To je izgleda cest problem kod day one edicija, Nintendo je pokrio prvih godinu dana garancijom, ali posto je to proslo i kupio sam polovan, nista od toga. Jedino mi preostaje da otvaram i majstorisem, sto mi se ne radi, tako da cu mozda cak uzeti nov par, iako ovo ne smeta preterano. Dobro ce da dodje i u slucaju ako bude neko drustvo raspolozeno za Overcooked u cetvoro.

Nisi valjda poledeo da kupus nov par pored popravke koja kosta tipa 5 eura.

E izvini mislio sam da imas problem za palicama, a tebi ustvari joycon gubi konekciju? To vec ne znam kako se reseva :neutral_face:

Gde kosta 5e. Resava se tako sto odes na youtube ima milion tutorijala.

Uh na tu temu, kupio sam neku od tih Shantae igara za ps4 prosle godine za tipa 5 dolara, probao pola sata i obrisao. Jos uvek mi zao tih 5 dolara. :smiley:

Probao sam i ja na Wii U, tek na Switchu je kliknulo tamo gde treba. Art dizajn je prelep, soundtrack momentalno budi nostalgiju, a mehanika transformacija nikada ne dosadi. Shantae je drazesna junakinja a igru krasi simpatican smisao za humor i vesela atmosfera. Takav amalgam mehanicko dizajnerske perfekcije srece se obicno kod Nintendo platformera, ali, bese, tebi su i oni dosadni? Rekao bih onda da si jednostavno prerastao zanr.

Moja jedina zamerka je sto negde na pola igre imate dovoljno heart containera, napitaka za lecenje i jakih magija da se prosetate kroz nivo i ubijete bosove iz prve bez poteskoca. Takodje nisam odusevljen metroidvania dizajnom koji zahteva vracanje na prethodne nivoe, ali to ima smisla jer stecene transformacije omogucavaju pristup prethodno nedostupnim segmentima nivoa.

Imam instaliranu i neku ultimate ediciju sa raznim DLC-ovima i modovima, ako mi ne dosadi nakon prelazenja obicnog moda.

1 Like

Niko ne spominje forzu street za n switch

Ko to da igra pored Mario Karta

1 Like

Triggered

1 Like

U ovom moram da se slozim sa Oblamo, Street je port free to play money grab igre za Windows/mobilne.

Verovatno ce biti neki online grind, sto znaci da nece biti preterano zanimljiv za nas sa piratima.

1 Like