Nintendo Switch

1 Like

Da budem bas iskren, sve cesce razmisljam da prodam Switch.

1 Like

No more heroes odlične igra bar prva dva što sam igrao na wii.

Zelda, No More Heroes, Metroid, Diablo II R, Shin Megami Tensei V, Splatoon 3 za mene ove godine.
Ako izadje jos nesto lepo, sjajno, ako ne bicu zadovoljan i ovim.

2 Likes

Kakva tuga ja sam tek sada skonao da Switch nema bluetooth,sramota da ovakva konzola nema bt koji kosta bukvalno par dolara.
Inace stari sam dobro uvaljao pa uzeo novi,rekao bi da su joy coni nekako jos drecaviji ili samo tripujem



6 Likes

Nasao sam resenje :smiley:

4 Likes

Kupio si McDonalds i RingFit Advanture… ne ide jedno sa drugim. :joy:

3 Likes

Vidim i neki pro kontroler u pozadini zar i to treba :wink:

Trenutni je dotrajao(analog vuče) tako da treba :smiley:

@ph1beropt savrsen spoj ::see_no_evil:

Ooook bez ekplicitnih sadrzaja na forumu :smiley:

1 Like

1 Like

Probao sam danas malo Hitman 3 Cloud Version jel realno da ovo moze ovako fino da radi jer igra nema trzanja plus izgleda top :star_struck:
Plus moze da se bira performance ili quality mod


3 Likes

Jel imao neko problem sa switch joyconima, naime rade mi normalno kad su upareni kao 1 controller.
Ali kad ih odvojim tj hocu da ih napravim da svaki joycon bude zaseban controller ne funkcionise. Kao da sync dugme ne radi, ave zivo probao ali ne znam…
Pricam o obicnom switchu, ne o Lite.

Jel ima neko ovaj problem/resenje?

1 Like

Uložiš 10 a uvećaš za 50.Legalni kamatari

Ubacili i LAN port u 2021 to je nešto revolucionarno

2 Likes

Hm, i meni nekada ne prepoznaje jedan od dzojjkona, pa moram da syncujem ali posle toga, radi. Ako si kupio polovno, jedino da reklamiras. Kada se pritisne sync dugme, trebalo bi da se aktivira searching mod koji se prepoznaje po svim upaljenim svetlima.

Jel trepere svetla, ili trepere a ne detektuje? Ako se uopste ne aktiviraju, onda je mozda stvarno dugmence pokvareno. Probaj malo jace da ga pritisnes. Takodje, fizicki priblizi Switch dzojkonima, moguce je da jedan od njih “ispada” iz dometa.

Ajde za vas znalce, jel postoji neko mesto gde mogu da se kupuju recimo polovne Switch igre? Ili je najisplativije juriti po prodavnicama i direktno na Switchu.