Nintendo switch, problem sa download code-om

Pozdrav drustvo, imam jedno pitanje za poznavaoce switcha. Kupio sam mario kart u digitalnom formatu (download code). Sada bih je menjao za drugu igru, nasao sam i coveka da se zamenimo, pa je moje pitanje da li sa ovim downloas code-om moze da se skine igra na neki drugi switch account , naravno prethodno sam je izbrisao kod sebe, sada igre nema nigfe. Ako moze, koja je procedura?

If you purchase a digital game or physical game on your Switch console, you cannot transfer this game to a different account, which is why you should ensure you are using the correct account when purchasing games. … However, other users can enjoy the games on your account if they are using the primary console.

Probao sam da guglam i ovo mi izlazi:

https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/27713/~/how-to-transfer-digital-games-%2F-nintendo-accounts-between-nintendo-switch

A koji je ovde problem sa kodom? Iskorišćen kod pokušavas da nekom prodas? Po kojoj logici misliš da to može da radi? Taj kod je gotov onog trenutka kada si ga ukucao na neki nalog, od tog trenutka možeš da vidiš samo kako taj nalog da promeniš/prodas.

To sam i skontao sinoc, pogledao par videa… jedina solucija koliko sam video je da prebacim podatke sa moga acc na taj acc ko bi kupio… vidim da moze i da se pohrani na memorijsku karticu pa cu da probam. Koliko zezanja, ipak je najbolje kupiti fizicki kertridz