Nintendo switch, problem sa download code-om

Pozdrav drustvo, imam jedno pitanje za poznavaoce switcha. Kupio sam mario kart u digitalnom formatu (download code). Sada bih je menjao za drugu igru, nasao sam i coveka da se zamenimo, pa je moje pitanje da li sa ovim downloas code-om moze da se skine igra na neki drugi switch account , naravno prethodno sam je izbrisao kod sebe, sada igre nema nigfe. Ako moze, koja je procedura?

If you purchase a digital game or physical game on your Switch console, you cannot transfer this game to a different account, which is why you should ensure you are using the correct account when purchasing games. … However, other users can enjoy the games on your account if they are using the primary console.

Probao sam da guglam i ovo mi izlazi:

https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/27713/~/how-to-transfer-digital-games-%2F-nintendo-accounts-between-nintendo-switch

To sam i skontao sinoc, pogledao par videa… jedina solucija koliko sam video je da prebacim podatke sa moga acc na taj acc ko bi kupio… vidim da moze i da se pohrani na memorijsku karticu pa cu da probam. Koliko zezanja, ipak je najbolje kupiti fizicki kertridz