Nintendo DS

A super nova konzola,sad ne znam da li uopste vredi uzimati ovaj DS sa velikim ekranom XL mislim da se zove model.


RUMOR: There are a number of tidbits on Nintendo’s successor to Nintendo DS, which is expected to be revealed at E3. The new system is said to has dual screen and the gap between the two screen will be minimal, you can put them together as one larger screen; and it will have higher resolution. The system will have similar power to GameCube and have the nVidia Tegra graphics chip. The machine will have an accelerometer.

Zanimljivo, a ako budu pratili trend, ubacice i telefon u njega :smiley:

Pa pazi, čak i ako budu objavili novi model na E3, naslednika DSa, sigurno će proći dosta vremena dok se pojavi kod nas (prvo u Japanu pa tek onda ostatak). Pod pretpostavkom da se to desi, ako ga uzmeš sad, opet imaš toliko toga da se naigraš da definitivno vredi. Ja sam se zakucao na Elite Beat Agents i uz tu spravicu dosta dobrog vremena provodim, posebno na putu. Igara imaš koliko hoćeš a posebno JRPG.

Pa pazi, čak i ako budu objavili novi model na E3, naslednika DSa, sigurno će proći dosta vremena dok se pojavi kod nas (prvo u Japanu pa tek onda ostatak). Pod pretpostavkom da se to desi, ako ga uzmeš sad, opet imaš toliko toga da se naigraš da definitivno vredi. Ja sam se zakucao na Elite Beat Agents i uz tu spravicu dosta dobrog vremena provodim, posebno na putu. Igara imaš koliko hoćeš a posebno JRPG.

Treba mi pomoc -planiram da uzmem Acekard 2 i sad mi treba neki proverni sajt koji salje ovo u srbiju …

E ovi cilci iz nintenda imaju stvarno uvrnute ideje :stuck_out_tongue:

https://youtu.be/3kRZ4OotGCM

https://youtu.be/hW52DUlpqB8

https://youtu.be/SWAg1s7xfz0

dobra fora…

Provereni sajt? Modzone.rs - Playstation - Xbox - Nintendo - Wii - GPS - Telefoni U sustini gde god da uzimas nikad nisi 100% siguran.

Izvinjavam se za off ali me zanima posto sam nedavno kupio nintendo ds onaj matori prvi (ipak je samo 2000din kostao :D) gde mogu u Beogradu da uzmem onu R4 karticu??

Hvala

Virtual shop (ranije Virtual master) prodaje R4 kartice.
nije najpovoljnije, mozda ces bolje proci listajuci oglase i limundo, ali ako ne, uvek ostaje virtual.

a koliko otprilike kosta?

ja sam platio, cini mi se, 4990 dinara, tako neka cifra… to je bilo prilicno davno, cim se pojavio R4i, poboljasni R4 koji podrzava HC kartice (preko 4 gb)

A koje mogucnosti ja imam sa R4? jer mogu nekako muziku da nabacim il neki film?? Kad skinem igricu jer samo stavim na micro sd koji ubacim u R4 onda R4 u DS i to radi? ili nesto drugacije? ja sam stvarno bezveze uzeo DS tako da se uopste nerazumem u tako te stvari.

mozes i muziku i filmove preko homebrew aplikacija koje takodje pokreces kao i igre - kopiranjem na karticu i ubacivanjem u R4.

valja napomenuti da ako si mislio da DS koristis kao mp3 plejer, jos ces mozda nekako i proci, ali mani se corava posla da ga koristis za gledanje filmova.

DS nije dobar za to. skidaj igre, prebacuj, uzivaj :slight_smile:
3DS ce biti daleko bolji za filmove i sve ostalo sto nije gaming, ali naravno gaming je uvek na prvom mestu.

Ok hvala, ja cu videti sutra da odem do Virtual Shopa pa ako mi nebude bilo nesto jasno pitacu tebe posto vidim da se razumes dosta. Dal znas mozda dal vazi onih 10% za R4 posto sam ja uzeo kod njih PS3 pa su mi rekli da imam nekih 10% popusta sad ne znam dal je to samo za igrice ili za sve?

mislim da je za sve, nisam siguran.

ja sam nakupovao boga i oca stvari kod njih ali nikada nisam cuvao raucne, pa nemam zvanicno nikakav popust, al kad je neko od prodavaca ko me prepozna, da mi 10%

Nintendo DS je izašao na današnji dan u Evropi

1 Like

To mi je omiljeni prenosni uređaj bio.Sa 3ds se nisam ni blizu igrao kao na ds

Jubilej i ds-a i povratka teme :wink: