Next Level

Od danas se sirom Srbije pojavio novi Gaming casopic :
Next Level

Pored Screenfun-a koji je bio u Srbiji vecini gamera jedini izbor,pojavio se novi casopis sa 132 strane!
Kosta 230 dinara.Ekipa je : Gameplay,PSX i Hackeri…

Preporucujem da kupite i vidite dizajn,koji je odlican…

Nevidim razlog zasto bi davao pare na te glupe casopise kad imas net + vas predator uvek na vreme obavesti ili izbaci neki gameplay i screen tako da ti drugo vise nista netreba :smiley:

Btw. primer,to vam je kao da kupujete kod nekog lika igre i bacate pare,a kuci imate net i mozete to isto da skinete za par sati.

Ok to da,ali npr. kada idete negde,a ne znate kako drugacije da se smarate,ja npr. volim da legnem i citam,tako da ovom da buljim u komp mi nije nesto,pogledam na kompu ja Trailere i Gameplay,ali nekada volim da vidim i sta oni pisu,na kraju to je jednom mesecno,niko ne mora ako nece…ja samo da obavestim da je izasao danas broj 001,pa ko hoce neka krene od pocetka…

ja bas volim da citam gaming casopise
jos se secam sad uveliko prastarog Bounusa
eheh bio je to skroz ok casopis

Takodje volim da citam casopise,kupovao sam Gameplay,uz Screenfun.Jel imaju neki sajt,da vidim kako to izgleda?

Gde ima da se kupi,da vidimo kakav je pa ako je dobar,da uz SF skupljam i njega :slight_smile: ??

N E X T L E V E L
Facebook - Next Level | Facebook
Twitter - Next Level (nextlevel_hr) on Twitter

Nista ne moze da zamjeni citanje casopisa dok si u wc-u :smiley:

nego, casopis je prva liga.

Ja slucajno naleteo u radnji mojoj,koja je bas daleko od grada,msm ono nije blizu,tako da ce sigurno da nadjete negde…
Inace cim sam ga video,rekao sam ovaj ce da se skuplja uz SF :smiley:

Stvarno dobro izgleda, steta sto se niko iz Srbije nije prvi sjetio da ga napravi.

Da da…sve je to sjajno…ali ovaj casopis,nesto mi govori…moze samo da se nadje u bolje opremljenim radnjama…odnosno u Bg svaka treca…a u manjim mestima svaka peta…prodavnica,trafika…

Jedino sto ja malo ne razumem neke Hrvatske reci(svibanj wtf) i sto su cene u casopisu u kunima,sve ostalo je super.

EDIT: Jer ova ekipa Gameplay ista ona sto je propala sa sve casopisom pre godinu dana?

Gameplay=Next Level

Gameplay ekipa se raspala to jest dvojca urednika su otisli(posvadjali se) i ovi su poceli sa novim casopisom to je taj Next Level.

Je li to taj Gameplay? Jbt upravo razmisljam da mora da su oni, ako su iz Hr. OK je bio Gameplay, ali mi je smetao manjak dobrih tekstova, 80% magazina su bili screenshot-ovi, valjda ce nesto malo da izmjene. Ali je magazin bio vrhunskog kvaliteta, nisu stedili ni na cemu

Da,Gamplay kao casopis se je raspao,neka svadja je bila oko urednika i ovi se pokupili i krenuli na novo sa novim casopisom.Uglavnom ista ta ekipa iz Gameplaya radi Next Level.

P.S. Pise i na prvoj strani casopisa ““Ekipa Gameplaya,PSX-a i Hackera pretstavljaju””

Next Level ti ima 32 stranice vise,poster i u najlonu je.

Kasni za jedan broj u srbiji i bih, sto znaci da nama samo pokusavaju da uvale primerke koji se ne prodaju u hrvatskoj. Ne bih zbog toga kupio iz principa. Da citam nekakve opise igara koje su izasle pre 2 meseca… ne pada mi na pamet. Ako casopis nije ultra aktuelan i ako ne mozes da saznas stvari kojih nema u besplatnom elektronskom obliku onda nema poente. Volim i ja casopise, ali oni su jako izgubili na znacaju u poslednjih 7-8 godina.

Ja sam skupljao Gameplay do zadnjeg broja.Vise mi se ne kupuje jer to sve nadjem na netu mesec dana pre i nemam vise di da ih stavljam,pun ormar a steta mi ih je baciti.

P.S. Ja sam isto za to da se lepo legnem i citam nego preko neta citati.
Ali u zadnje vreme sam vecinom na kompu i sve te stvari procitam pre nego izadju u casopisu.

Prvo ne kasni u BiH i Srbiji, nego samo u Srbiji, u BiH se pojavio prvi dan. U Srbiji kasni zbog problema sa distributerom.

Drugo, cisto zbog informisanosti, nije bila svadja izmedju urednika, nego je Nacional ( vlasnik Game Play-a ) htjeo da smanji budzet i sroza casopis, sto Damiru i Dariu nije odgovaralo i nasli su drugog izdavaca.

Sve u svemu casopis je prva liga, imali su reportaze koje vecina vodecih casopisa u EU nije, od posjete studiju Rockstara gdje se radio LA Noire, pa na dalje…

A mislim da ce nakon par brojeva u Srbiju dolaziti na vrijeme. Bar tako kaze Damir

Pisalo je na forumu da su Dario i Damir napustili NCL.I da ce ovi nastaviti dalje sa Gameplay-om bez njih dvojce.Ma bilo je oko toga sto razlicitih verzija prica.

ja zivim u malom mestu sa 9k stanovnika sa dve trafike u celom mestu, a na obe trafike ima taj casopis