Netflix's The Witcher Casts Henry Cavill as Geralt - IGN

Nnneeeeeeeeeeee :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Aā€¦aaa a brada, gdje je brada :disappointed_relieved:

Izgleda kao saturday night live parodija na lotr elfove jebes mi sve

2 Likes

Supermen kozpleja Geralta.

Kad sam vam govorio da ce ovo biti uzas napali ste me kao inkvizitori vjestice.

Malo je falilo da prasnem u smijeh dok sam ga gledao kako stoji nepokretno dva min sa onim awkward pogledom kao da ga ja sramota samog sebe

Pretpostavljam da će biti ok svima koji nisu igrali Witcher-a :slight_smile: Nama ostalima katastrofa.

1 Like

Izgleda kao Witcher 1 i 2 a i sami kažu da rade seriju prema knjigama.

Da, negde sam i ja pročitao da će se serija odvijati nekih 20tak godina pre Witcher-a 3, tako da zbog toga nema bradu (valjda je nije imao u prvom i drugom delu igre, kao Å”to je naveo i Robotnjik). Meni se lično najviÅ”e ne sviđa činjenica da nosi periku, koja baÅ” nekako Å”trči. Kad je mogao da puÅ”ta brkove zbog Toma Kruza trebao je i da pusti kosu zbog Witcher-a i Netflix-a. Znam da bi to duže trajalo, al me briga, ja bih uložio te pare i ostavio sve da čekaju, ovako mu ovo izgleda kao neki prilepak i poprilično Å”trči.
Nek priča bude dobra, nek borbe budu odlične, možda se i naviknem na izgled. Ako to ne uspeju, doviđenja, biće ā€œWitcher not being renewed for second seasonā€.