Netflix od sada dostupan u Srbiji!

Mislim da je vreme za naocari :slight_smile:

Slika je HD i izgleda brutalno, netflix na 12mbit-a radi tecno stim sto niko vise ne moze da koristi internet kada se pusta snimak :).

Kako ide sa kreiranjem naloga? Da li treba unositi podatke sa kartice, ili može da se odradi samo mesec dana free?

Mora da uneses podatke (kartica ili paypal). Ali mozes odma da otkazes pretplatu, a ostaje ti mesec free.

Sad vidim da je Hulu platio 200 milona za Southpark, tako da ga nema vise na Netflix-u. Covece pa tu je vece kurvanje nego u gaming industriji. :smiley:

A jel hulu dostupan kod nas?
I dajte lost na netflix-u majku mu, da jubilarni peti put odgledam sve :slight_smile:

Nije lampard preko proksija jedino da gledas, cuo sam da je hulu mnogo bolji od netflix-a sto se tice filmova i serija.

Ja sam cuo da ima nesto jos mnogo bolje i od hulu-a i netflix-a i jos plus je sve za DZ,ma milina :smiley:

Popcorn…do sada najbolji a free :smiley:

Ja teram 50 Mbita kod SBB-a i na 65 incha mi HD slika izgleda uzasnooooo…kocka,kocka,kockicaaa . Tatatatatiiiraaaa …

Odakle puštaš netflix? Pc, app sa tv-a ili konzola?

Proveri da li je izabran HD paket ili standardna definicija.

HD , evo 6 x proveravam :frowning: . Probao i mrezu , vuce 48 Mbita … i modem sam cupao iz struje, pardon : restartovao ga i opet isto . Grrrrrrrr .

Tako i kod mene podeseno na UHD(naravno posto imam UHD TV, uzeo paket 4screens + Ultra HD) cak se i pojavi gore u levom kutu da prikazuje sliku u **2****160p, **ali kao sto kazes niti meni ovo bas ne izgleda kao da je ​UHD

Evo vam ovde help pa vidite da li je sve kompatibilno How to watch Netflix in 4K Ultra HD

I podržane rezolucije u browserima:
Google Chrome up to 720p
Internet Explorer up to 1080p
Microsoft Edge up to 1080p
Mozilla Firefox up to 720p
Opera up to 720p
Safari up to 1080p on Mac OS X 10.10.3 or later

LG smart TV full hd, transformer full hd, iphone 6plus full hd, svuda radi u full hd i sve izgleda perfektno. Svuda sam skinuo netflix aplikaciju i nema problema, znaci do vaseg provajdera ili pijavice internet tipa torrenta… Dzabe internet brz i koliko kada ping veliki…

Evo objašnjenja kako da gledate američki Netflix doduše na Chrome samo

Pa i ja imam aplikaciju Netflixa na Vieri i 50 Mbita pa slika nema veze sa fullHD-om . Spajao i kablom i wireless , testirao brzinu , sve OK … na youtube sve super , mislim fullHD .

Evo ja probao preko Apple TV-ja, full hd slika na 30 mbita fercera samo tako. Eh taj Pulp Fiction :slight_smile:

Obradovao se ja netflix-u ali… Koliko sam skontao ima tu jedan problem. Nece biti brdo da ne kazem vecina sadrzaja koja je dostupna onima sa US nalogom.
Tu nastaje problem. Imam ja Amazon Prime clanarinu i oni mi daju brdo serija i filmova za dz… Ali samo ako prevarim VPN da sam iz US posto nista od navedenog nije kod nas dostupno zbog autorskih prava. Tako da ce ovaj netflix biti “krnjav”
Sto se tice cene. Pa za nase pojmove je previse.
Da uprostim, za nas je cifra od 10e kao kada bi sada ti nekome u US rekao da treba da plati za netflix 80-100usd. Aj da vidim ko bi platio. NIKO!
Ovo ce najvise da koriste njihovi ljudi koji su se najvise i zalili da kada su preko ne mogu da gledaju Netflix. Nece se oni najesti leba od nas.

Godinu dana VPN free pokupite dok imaju kljuceva:

https://www.okayfreedom.com/specials/chip0216/of

Gledajte US netflix i hulu… :slight_smile: