Nemogu da nareŽem igru

Snimao sam FIFU 12, sve sam uradio kao i u glavnom tutorialu, počeo sam narezivati igru i nakon 35 % pojavila mi se greška i pisalo je da u fajlu ima nesto nečitljivo. Pomozite mi. Unaprijed hvala!!!

Skini drugi rip.

Probaj da verifikujes iso sa ABGX da li je sve ok i svi CRC… Ako je to uredu image je ok mozes da ga rezes, onda nesto drugo moze da zeza npr rezac, virus, HDD, moze da bude neka sitnica koja pravi pometnju.

Virusa nema definitivno, proveo sam ga kroz abgx360 gui level 3.

to se i meni desavalo 2-3 puta dok nisam procackao po netu i nasao post nekog lika koji kaze da pogasis sve aplikacije nepotrebne,da u task manager podesis citav procesor na image burn (set priority-high),podesis brzinu narezivanja na 4 i apsolutno nista ne radis na komp tih 40 minuta koliko traje narezivanje…meni takav nacin narezivanja nije do sad imao greske.

Kad sam ja skidao FIFU 12, skinuo sam sa TPB-a. Jedino sto sam uradio, morao sam da extractujem zipovane fajlove da bih dobio image fajl. Onda sam samo narezao preko ImgBurna i sve mi radi.

ako moze neko da mi da link za glavni tutorijal,novi sam? hvala unapred :slight_smile:

Evo ti ga link:http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3311-mega-tutorijal-kako-proveriti-patchovati-i-pravilno-narezati-bilo-koju-igru-up-to-date-11-06-2012-a.html

Inace za ovo se kaznjava - hijacking(upadanje u tudju temu), ali posto vidim da si novi ovoga puta ti je oprosteno, u buduce kada imas nesto za pitati samo otvoris svoju temu.
Btw. Dobro dosao!

P.S. Inace ova tema je odavno resena, tako da LCK.