Nema omota na Game list

Naucio sam da prebacujem igre na HDD pomocu vaseg tutoriala i hvala na tome! E sad, prvih par igara koje sam prebacio su mi bile tamo u game list, odakle se i pokrecu igre, poslednje dve koje sam prebacio, Fifa street i danas Fifa 15, se ne pojavljuju u game list, vec moram da ih pokrecem preko file menagera. Pa me zanima da li nesto ne radim kako treba, a pretpostavljam da ne radim, i sta? :slight_smile:

znaci jos nisi naucio da citas tutorijal :smiley: jer pise…

odes u Settings - Content settings - Scan Settings - pa pokrenes START MANUAL SCAN

da bi ti se igre prikazale u listi, svaki put kada nesto prebacis to moras da uradis

A ako zelis omotnice da ubacis, selektujes igru -> Y -> Refresh Artwork. Naravno treba ti net.

Znam, i uradim to, (zaboravih da napisem da uradim to) Tj ja hocu da uradim to, ali kad stisnem START MANUAL SCAN, nista se ne desava, tacnije Status je Idle, ne menja se i nista se ne desava. Pre kad stisnem da skenira Status se menja i to traje malo i onda se vrati na Idle. A sad kao da ne reaguje uopste kad stisnem scan! :frowning:

Pa onda ti game paths nisu u redu, proveri sve… Ako i dalje ne radi, reinstaliraj ceo FSD i radice

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Pa proveravo sam, menjo dubine skeniranja… Kanda ce morati reinstalacija. :smiley: A to kad uradim igre mi ostaju na hardu i sve sto sam preso, tako? I jel moze link od tuta (moze a i ne mora biti) :)? Hvala! Pravi ste! :smiley:

joj bre u jtag podrska idi imas tut u sticky je, bas se zove instalacija fsd-a ne moram bas svakog za ruku :D, ja vam pokazem vrata a vi sami prodjite :stuck_out_tongue: (matrix)

i da da sve ti ostaje

Ok ok. :slight_smile: Sry. Naso sam. Ajde javljam se onda sta sam uradio. Hvala. Pozdrav!

Auuuu, napatih se kod 4. tacke tutorijala. Uglavnom ja sam pobrisao neke foldere stare, “Free style” i nesto “team freestyleblablabla” Foldere i launch.ini stari… Posto nisam znao da li na neki nacin treba prvo da se deinstalira stari fsd… :slight_smile: Ono sto je bitno pokrenuo je fsd i skeniranje sad radi i sad su sve igre na listi!

Mission complete! Zahvaljujem! :slight_smile: