Nekoliko problema sa FSD-om!

Dash: 2.0.16537.0
Konzola: Slim, Corona ploca
FSD: 3.0b Rev735
Extract igre: Xbox Backup Creator
Interna memorija konzole: Da, od 250GB
Tip HDD-a: Interni

E sad, opis problema. U pitanju je brisanje FSD-a. Ja ne mogu da ga obrisem. Kada pokusam preko Freestyle Content Menager-a, on mi kaze Operation Failed. Moze se skoro sve obrisati unutar samog FSD foldera. Jedino se Plugins i naravno sam FSD folderi ne mogu. Ta dva ostaju ma sta uradio. Isto tako ne mogu ni da ga preimenujem ni kopiram.

I jel normalno da FSD zauzima 3GB memorije, posto meni zauzima? Hoce li biti nekih problema ako se tih 3GB obrisu i ubaci novi potpuno novi FSD? Naravno, pod uslovom da uspem obrisati.

Tako da ako neko zna odgovor molim neka napise, ovo me pomalo pocinje nervirati, MENE! Hvala unapred.

Ne mozes da brises fsd iz fsd, folder ostane posle brisanja ako brises sa xexmenu, restartujes konzolu i obrises ponovo i obrise se. Fajlovi koji su u upotrebi trenutno logicno da ne mogu da se obrisu :slight_smile:

3GB heheh kod mene je 4.7GB, sto vise igara imas veca je baza, omoti i slicno to jede mesto

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Aaaa, zato dj*bre nije htelo da se obrise. Nakon dobrih pola sata mucenja, jos pre nego sto sam video tvoj post, uspeo sam sve da resim. Stoga ispada da je ovaj thread bio u potpunosti nepotreban, tako da ako je moguce da se obrise, bio bih veoma zahvalan. U suprotnom, moze LOCK.

Da da ispade, receno je da ne mozes program koji radi iz rama da obrise tj sam sebe :slight_smile: to i na PC ne pali :slight_smile: