Need For Speed:The Run {MT}

Nakon sto se trailer pojavio na shopto-u,iz EA je potvrdjeno da nam stize novi nastavak popularne fransize pod imenom Need For Speed:The Run.
Jedini nacin da biste dobili svoj zivot nazad je da morate biti prvi od San Francisca do New Yorka u utrci koja se odvija na najopasnijim cestama USA u kojoj nema nikakvih ogranicenja niti pravila,sve sto imate su vase vozacke sposobnosti.

U izradi ove popularne fransize radi razvojni tim Black Box a igru ce pokretati poznati Diceov Frostbite 2.

**Developer:**EA Black Box
**Publisher:**Electronic Arts
Genre:Racing
Platforms:X-Box 360,PS3,Wii,PC,3DS
**Release Date:**November 15.2011(US),Novembre 17.2011(EU)

https://youtu.be/nQbm18oLbt4

dodato od strane power7 člana:

Za vrijeme upravo završene Electronic Artsove konferencije na E3 sajmu u Los Angelesu, prikazan je gameplay demo nove Need for Speed igre punog naslova Need for Speed: The Run. I dok je sama vožnja u ovoj novoj akcijom nabijenoj arkadnoj jurilici iz EA-a djelovala sasvim očekivano, pomalo neočekivana stvar usljedila je negdje sredinom demonstracije. U lijepo izrežiranoj in-game cut-sceni developer koji je demonstrirao igru i upravljao automobilom, izašao je iz virtualnog mu vozila i nastavio bježati od progonitelja na nogama! Da, u The Runu uistinu ćemo moći izaći iz automobila i nastaviti akciju na nogama, no razočaravajuća stvar je što je riječ zapravo o nešto dužem quick-time eventu, odnosno akcijskoj sekvenci u kojoj nemamo punu kontrolu.

Dok lik automatski trči, pritiskati ćemo određene kombinacije tipki kako bi poskočili s jedne zgrade na drugu, slomili ruku nekom policajcu ili pak razbili staklo u prevrnutom automobilu.

• Ovo još nismo mogli vidjeti u NFS serijalu…:ninja:

https://youtu.be/vR693MTwzq8

Malo podseca na spit second po nekim forama kolko sam video u trejleru.

S obzirom na engine… :slight_smile: Mislim da ce ovo biti veoma dobro. Deluje kao da ce imati zadovoljavajucu grafiku kao i zanimljivu hm ‘‘pricu’’ :slight_smile:

Evo Cover-a

Ma,ako ne bude na foru most wanted-a ili underground-a po meni je ovo jos jedan glupi nastavak…

smorili su vise,ono realno…Na 7-8 meseci izbacuju nove nastavke i nezna se koji je gori…

btw meni se najvise svidjao nfs mw i to mi je ono full kao i carbon manje vise,sve ostalo glupost[cast izuzetcima poput underground-a 1 i 2 koje nisam mng igrao]

Ma EA nikada nije dosta:cash:,kao i Activision nevide vise nista od silnih milijona :cash: a tesko im je malo uloziti u novije servere da bi nama igracima bilo bolje,nego jos i prete gasenjem servera

ma NFS: Hot pursuit je mama, recite sta ocete :stuck_out_tongue:

Najbolji je underground serijal doduse ima dva dela ali jako zanimljiva…od tada svi naredni delovi su postali totalno smarajuci jer nije bilo vise onog tokyo drift osecaja!

underground 2 je bio vrh, prvi put uvedena forma grada i free roaminga po istom, sve posle toga je smesno, ja sad preskacem svaki drugi nfs, igram samo kad radi razvojni studio koji je radio pro street, shift i shift 2, sve izmedju je boranija ali stvarno, ovaj hot pursuit mi je bio zesci krs, pa u NFS 2 pa cak i u NFS 3 se bolje ponasaju kola

Tako je :slight_smile: Osim njega most wanted je odlican bio ostali bezveze :slight_smile:

Ma nfs most wanted , underground 1 i 2 , carbon su bili najboli na neki nacin
Meni je carbon bio jedino zanimljiv zbog budzenja , ali je bio kratak , los izbor automobila
Po meni je underground 2 imao najbolji izbor automobila ( jedino je falila silvia s15 ,s14 , s13 )
Nekada sam voleo da igram nfs , ali kad sam uzeo kutiju pa forza , midnight club , juiced . Vise me nfs ne privlaci .
Da li neko zna gde mogu da vidim full listu automobila ?

ovo je sada zvanična tema za NFS: The Run

konacno sneg u nfs, razocarao sam se sto nije bilo snega u hot pursuit i razlicitih lokacija kao u originalnom delu, mnogo je monotono…

trailer izgleda bolesno, nadam se da u igri nece da udave sa pricom ko da gledas film i odvozis 5,6 trka…

Ovo bi konačno mogao da bude jedan dobar NFS poslije duže vremena. Meni lično nedostaje smislena priča, ja NFS nisam nikad vidio kao simulaciju vožnje, volio sam te nekonvencionalnosti u serijalu koji te drže u igri i dižu adrenalin nerealnim uništavanjima automobila i protivnika (Burnout rules!), i čine da se osjećaš kao neki super-mangup-vozač sa cool stavom i testosteronom umjesto Hugo Boss parfema, na koji padaju mlade Jordane Brewster širom svijeta… :smiley: Iz tog razloga nikad recimo nisam volio Forzu, jer ma koliko bila realna, jednostavno nema taj neki hype. Ustvari rekao bih da je previše realna za moj skromni ukus igrača koji je odrastao uz arkadne mašine u luna parkovima osamdesetih godina prošlog vijeka. Ako mi se baš vozi “realno” sjednem u golfa pa odblejim par krugova po gradu. U virtuelnom svijetu očekujem ipak nešto drugo. Elem, držim fige za novi NFS ne zbog njih nego zbog sebe, jer mi se otvorio poriv za “nenormalnim i nerealnim” spram kojeg Vin Diesel izgleda kao čuvar plaže u zimskom periodu.

P.S. Jel se samo meni čini da u ovom klipu pada framerate na pojedinim mjestima?

realno meni sve posle carbona je cisto sr**e,a najvise mi se svideo MW sto mislim da je uz underground najbolji pogodak.

Citas mi misli, drugar. Malo da se zabavim, ubijem sat ili dva i kao takvom gamer-u realnije od ovog mi i ne treba.

P.S. K’o sto rece covek par postova iznad Hot pursuit je mama za ostale delove NFS-a

bice ovo dostojan naslednik Most Wanteda i carbona,sve posle toga je po meni velika rupa…

i hot pursuit je bio extra, njime su se vratili na pravi put a rekao bi da sa ovim delom nastavljaju u istom smeru :smiley: