Need for Speed Reboot ce zahtjevati internet konekciju da bi se igrao

Novi Need for Speed ce izgleda propasti i prije nego sto je izasao. Kako su oni mislili da je ovo dobra ideja, ja stvarno nemam pojma. Zar fijasko sa Sim City nije bio dovoljan?

Electronics Arts’ upcoming open-world racing game Need For Speed will need an online connection to play. The news was revealed today via the official Need For Speed Twitter account in response to a fan question about whether the game will require players to be always online.

Naravno predikcije su sledece :

  1. Nece trebati konstantna konekcija da bi se igralo, ali igra ce svakako traziti
  2. Prvih mjesec dana ce biti neigrivo zbog problema sa serverima - 100%
  3. U tih mjesec dana ce izaci mod gdje ce neko zaobici online-only restrikciju i pokazati da se igra moze igrati i bez konekcije
  4. EA ce reci da je to kreativna odluka studia, da oni nemaju veze sa tim
  5. Profit ? :smiley:


Another Tweet explained that being connection will allow for other players to become a part of the game’s “narrative experience,” and that this could be achieved through online play. In a recent interview with GameSpot, Ghost Games general manager Marcus Nilsson confirmed that the game will build upon the seamless online mode that was featured in Need For Speed Rivals, called AllDrive. An offline mode has not yet been confirmed.

Kako volim ova objasnjenja kako je always-only zapravo dobra stvar, ali mi to ne kapiramo, pa onda mora EA ili Ubisoft da nam objasne. “Oces da te ebemo s vazeljin ili bez vazeljin?” “Sa vazelinom” “VAZELJIN, DODJI VAMO”. E tako mi ovo izgleda. :smiley: Smrt online gejmingu.

Do sada je svaka igra bila katastrofa sa always online, ali oni nece prestati pokusavati. Dovoljno je da jednom prodje, i to ce postati novi standard u igrama.
Ako neko moze ovo da provuce, to je EA ili Ubi.

Tačno sam znao da će nešto s******, EA je u pitanju. Bilo bi o čudo da ne s nešto. Ne, neću da mi iskače koje je vreme imao taj i taj, jer me zabole. Ne, neću always online igru. Ne, neću taj “seamless” online experience. Jedina igra do koje mi je zaista stalo od ovih što imaju veze sa EA, i naravno, moraju i to da s***. EA… Prvo Battlefront, sad i ovo… ****te, oni su baš zapeli da se takmiče sa Konamijem.

Ali Dimone, ti si branio taj friend-oriented gejming, kako bre sad odjednom te ne zanima koje sam ja vreme imao na nekoj tamo stazi? Ima bre da gledas i da te zanima, i da svaki put kada fejlujes, da ti napise velikim crvenim slovima YOU DIED, BOGDAN WON, i da uzivas u tome, jes’ cuo?! :smiley: [emoji14]

Prvo, ne, ne ovakav facebook fazon, gde ti se sve svodi samo na to da imaš neki bilborde i neka vremena, koja ne služe ničemu, osim da se kurčiš. Ja sam pričao o Coopu i direktnoj interakciji sa drugim igračima. Neki žanrovi se u tu priču uklapaju bolje, neki lošije. Ovaj Social Racing Sim ne spada u tu grupu, kao ni kada u RPG ubauju statistiku poput: Lynx je poginuo 500 puta u ovoj zoni, dok je Lordish samo 3 puta. Ajde ih nadmaši.

Drugo, Ti si u osnovi protumačio moje reči kao da hvalim svaku igru koja ima ovako banalnu interakciju, kao na FB. Jok. I zaista se vidi da nemaš pojma na šta sam mislio kada sam to više puta spominjao. Kada ja pričam o Online interakciji ja najčšće pričam o Coopu i Versus gamingu, koji se ili nalaze u posebnom modu ili imaju jedinstvene funkcije i prednosti u single player igri, poput ostavljanja poruki, zamki, invazija, itd. U osnovi Dark Souls. Ovo postovanje na Wall sa Like, Share, Sub, Tweet i ostala ******, jok. To može da izumre i izgori u najdubljim dubinama pakla.

Treće, jedina statistika koja mene interesuje je na koliko ćeš da ideš u banju. :smiley: Ovim tempom će to biti jedno mesec dana. :smiley: Možda i dva.

Znam ja na sta sam mislio, ali moram malo da te zezam, a i dobro se primas, mozda treba da pocnem i ja da stavljam plava i crvena slova? :smiley: Ucenik je nadmasio ucitelja! :smiley: [emoji14]
Drugo, zasto sam u tvom primeru poginuo 500 puta, a Lordish samo 3, mislis da sam neka n00bara, aaaa? :smiley:

Prima se k’o budzet Vlade RS za narednu godinu :smiley:

Ontopic : kolika je sansa da promjene ovaj “requirement”, da ga tako nazovemo, do launcha, nakon sto se internet bude zalio dan i noc :smiley:
Trebao sam poll da stavim

Sve mi diraj, samo par stvari ne :stuck_out_tongue: A i ono, ja skoro uvek sve polu ozbiljno shvatam i pišem, ali me mrzi da bojim, pogotovu kada pišem sa Tapatalka :smiley: Šta misliš zašto sam spominjao ban? :smiley:

Elem, kad je ovo u pitanju, možda se i opamete, mada sumnjam. Ako igra zaista treba da se pojavi ove godine, a da je igra građena oko Online funkcija kao što su rekli, pitanje je da li bi stigli da to preprave do izlaska igre.

Sent from Despair using Amala Network

ah pa to je bar lako… pazi ovo :

Need for Speed Reboot delayed to summer 2016

Developers want to “iron out bugs” and “optimize performance”

BUM!

vrh :tap:

Ne mora da znaci setite se sta je bilo pre 2 godina sa Xbox One pa su izmenili dosta stvari mozda tako bude i sa NFS.

Znaš kako, oni tipuju da je ovde situacija kao sa Battlefieldom, samo naprave MP i teraj dalje. Ne mogu reći da sam više očekivao od Dice i EA, ali, opet, razčara te kada u**** igru na taj način. Oni su serijal unazadili, a ne unapredili. ***** ti Reboot ako nema Galactic Conquest, nema kampanje, nema svemirskih bitki, nema XXL borbi, nema klasa, već imaš Loadout, i to CELA dva komada umesto 5-7 veoma različitih klasa, smešan broj mapa, pa koji ***** ima?

Najgore je to što će se to ****** i dalje prodati u dovoljnom broju da opravda nastavak, koji će imati još mapa, modova i razloga za igru.

A u NFS naizgled opet ubacuju onaj njihov posrani Social sistem. Ma da, TO fali u NFS, *****i Facebook, ne gameplay koji ne podseća na Burnout, ne neki interesantan razlog za igru, ne, ništa od toga, već *****i FB. 'Fala EA.

/rant off

Ajde da dođe taj E3 da vidimo šta su zaista napravili od igre. Jedna stavka koja me isto veoma interesuje jeste izbor muzike.

Ja mislim da ce da odustanu od toga jer se pisu peticije po netu i ljudi se masovno bune u vezi ovog. Bolje split-screen da su ubacili kad vec guraju na “old school” lebac im… :smiley: