Need for Speed Most Wanted

https://youtu.be/g9-L8oYmXtg

Dobro izgleda. :slight_smile:

Najbolji nfs do sada dobija rimejk :slight_smile:

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Baš tako gde su sad one neverne Tome što su pričali da ovo neće da se desi ni u ludilu jer već jedan postoji za ovu generaciju konzola.

NFS MW je po meni najbolji deo NFS-a koji sam igrao,i drago mi je sto su napravili remake.

Neverni Toma sam ja koliko se secam a koliko vidim i bio sam u pravu jer ovo nije remake vec potpuno druga igra samo je naziv ostao isti a sve ostalo su upropastili ,ima 10x vise slicnosti sa Burnout paradise-om nego sa MW-om cak nece biti ni nadogradnje kola sto mi je prosto neverovatno za igru koja se zove Most Wanted i treba da predstavlja nelegalno ulicno trkanje i bezanje od policije samo uvog puta sa stock automobilima ._…Unistili su i polednju vezu sa ovim sjajnim delom i kada su ubacili ovu glupost iz Burnouta a to je da moze da se izvrsi “takedown” i suparnika a ne samo policije.

Ako je tako kako ti kazes onda ga necu ni igrati,meni bi leglo da ga odrade indeticno kao.stari most wanted sa nabudzenom grafikom,znaci soundtrack ni slucajno da nemenjaju,ako je tako mada nisam vido trejler da su sve usrali onda necu ni da.znam da postoji igra :frowning:

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Meni ovo izgleda kao podgrejani Burnout Paradise, koji je, uzgred, bio falican i odlican u jednakoj meri. NFS.MW deluje identicno, samo bez tog shmeka (i GnR intro pesme, avaj).

Djubre od igre.

Zasto to mislis? Deluje ok, probacu ga za koji minut…

Criterion nije imao ni jednu jedinu losu igru, a njihov poslednji Hot Pursuit je mnogo bolje ocenjen The Run koji je pravio EA Black.

Nisam probao ali po govorima onih koji su u probali daleko je ovo od svima nam drage Forze Horizon od grafike pa do gameplaya

Nije isti fazon kao forza koja tezi simulaciji, ovo je cistokrvna arkada, grafika mi deluje pristojno u trejlerima, ali brz gameplay je ono sto je uvek krasilo criterionove igre. U sustini ovo vise treba gledati kao novu igru Burnout serijala nego NFS (ne znam ko je to probao ali ih nema puno jer je igra danas leakovala… a kritika je do sada bila odusevljena). Upravo mi se skinuo torent, videcemo.

Gameinformer review 9/10
Criterion Unleashes A Tour De Force - Need for Speed Most Wanted - PlayStation 3 - www.GameInformer.com

Evo meni se igra instalirala upravo pokrenuo sam ju i prve reci,misli su bile ah tak tak nista posebno soundtrack ni priblizno forzi grafika takodjer a o gameplayu zavisi od igraca do igraca ja sam ipak za forzu
Edit jezdo opet kazem ocijene nisu bitne jer svaki igrac drukcije gleda i usporedjuje igru netko ce NFS-u dati 9/10 a ja cu mu dati 8/10 tak da mi to nije nikakvo mjerilo

E jbg sad…Ne mozemo porediti NFS sa Forzom…Sto kaze Padawan dve razlicite igre…Forza koja tezi simulaciji (mada ruku na srce “Horizon” i nije fazon forze vise je mix simulacije i arkade,sto me je licno odusevilo) i NFS koji je vecito bio arcada…Mada sve u svemu downloadujem ga i iskreno se nadam da ce biti mnogo bolji (sto i nije tesko) od NFS Run-a…

ma el vi citate sto ja govori ne govorim o fizikalnom voznom modelu vec o grafici soudtracku broju automobila prici…ja neznam gdje ste vi procitali da ju usporedjujems voznim modelom forze:confused:

Mozda ti nisi mislio ali si napisao i tako uporedio ove 2 igre…

Forza i NFS se ne mogu porediti jer nisu u istoj kategoriji tako da bi se mogla zavrsiti ta diskusija

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Mene je Forza Horizon razočarala jer su u njenoj izradi učestvovali ljudi koji su radili Dirt isti oni koji su upropastili Colin Mcrae serijal što sam provalio kad sam pokrenuo prvi put igru bio sam zgrožen mnogo sam više očekivo od Horizona ,ali ko ga je radio bolje nije ni moglo .
Nadam se da će ovaj novi NFS Most Wanted biti dobro odrađen i opravdati ime slavnog predhodnika mada nisam optimista .

Posle nekoliko sati igranja, rekoh da bacim svoje utiske. :wink: Igra nije losa samo jednostavno, nije to Most Wanted. Previse podseca na Burnout, sto nikako nije lose. Upravljacki model mi se uopste ne svidja, osecam se kao da vozim tenk a ne Porsche. Druga stvar je frame rate. Nemam pojma sta se desava ali u poslednje vreme, sve igre imaju problema sa frame rate-om. Kapiram da je Xbox stara konzola ali dev-ovi bi mogli malo da se potrude oko optimizacije. Sve u svemu, nije losa igra i stvarno jeste zabavna ali daleko od toga da je nesto posebno, bar meni nije.

Pa upravo sam ja o tome govorio znao sam da se nece ni tebi svidjeti ovo kao ni meni nakon one Forze Horizon mislim nije igra losa ali ima tih Velikih problema i da to sto se tice voznog modela meni se cini da je gotovo isti kao i u nfs the run-u bas mi je zao mislio sam da ce ovo biti veliki konkurent forzi ali on to nazalost nije:(-o