Need For Speed: Hot Pursuit

Pa? Ako je novi studio, znaci potpuno nova igra, onda si ti isti kao ja, koji je zavrsio samo 2 NFS-a do sad, ili kao neki koji ni ne zna za NFS.

Hot Pursuit 2 mi je najbolji nfs do sada, presao sam sve osim undercovera i shifta.Shift je ok ali mi to nije nfs a undercover mi je djubre do bola, probao sam ga i posle 5 minuta batalio koliko je ocajan i nizskobudzetno uradjen.

Jos uvek imam orginalni disk od hot pursuita2 za ps2, najbolja je ps2 verzija jer je nju posebno radio blackbox studio :slight_smile:

@ Destemido ja ne znam koji je tvoj problem.
Prvi si krenuo da vredjas.
I ja sam igrao svaki deo od Hot Pursuit 2, pa sta onda???
Carbon je zadnji solidan NFS, sve posle njega (osim Shifta) je krs.
I da, ja ne mislim, ja znam.

I ja sam igrao svaki deo od Hp 2
Nfs je nekad bio vrh
A sad je glupost
Meni se ni Carbon nije mnogo svideo prekratak je :frowning: SVe osim duzine je dobro
Po meni najbolji nfs su mw i ug 2 i shift nije los
Ali “neki” nfs zakon , nfs ovo , nfs ono
Midnight club la najaca voznja za mene , test drive unlimited na ogromnom ostrvu >Pogledajte ove 2 igra pa onda kazite nfs zakon

test drive unlimited je dugacak u pm ali, jako je dobar i ima dosta stvari oko kola, kanda sam cuo da izlazi i dvojka u skorije vreme :slight_smile: ?

Test Drive Unlimited 2 je odlozen za 2011.

zaboravljas jednu stvar, o ukusima se neraspravlja… tako da sto se tebi svidja nesvidja se i drugima… mozda neko igra nfs jer nezeli da se nervira u igrama nego da uziva kada dodje sa posla i da malo prekrati vreme za vikend ili da uziva sa prijateljima…

ne moraju sve igre da budu kopija gt5 i da odisu realnoscu i svim drugim faktorima iz simulacija… eto koliko je ljudi preslo sift? verujem jako mali procenat a da pitas koliko je njih preslo ceo nfs serijal jos prvog nfs pa do undergrounda, veruj mi jako puno…

da nazalost odlozen je, a toliko sam se radovao i kako se priblizavao datum za izlazak ono cvrc odlozeno za sledecu godinu ali dobro ima tu jos puno naslova koje treba odigrati i u istim uzivati…

Kornjaca uvek si ti tu da resis nesto
PA test i midnight i jesu za uzivanje , kao sto rekoh u TDU imas ogromno ostrvo bice zanimljivo samo da se vozis naokolo , a u midnight je model los angeles-a
PA ti vidi sat “opusta”

test drive jos moze da prodje ali midnight club la moze da se kaze da je za uzivanje ako ides na free voznju a ne trkanje jel trkanje u midnight club mnogo zadaje glavobolju dok u test drive i da se trkas ili vozis samo, svakako ce ti biti uzivanje…

a ti bi mogo da budes manje drzak jer nisam te nicim izazvao pa da tako reagujes…

Ja samo nisam igrao prvi nfs sve ostale sam igrao i posle underground 2 sve su losiji i losiji a to govori i prodaja njihovih igara,slazem se da ce ovaj novi biti drugaciji ali to vise nije nfs nego burnout sa policijom i drugim imenom.

vasa misljenja su podeljena, ja znam da cu ovo prziti ko blesav.

jok samo ces ti da picis ko blesav, ovo kako izgleda po snimcima nimanje neocekujem u igri… retko koja igra mi bas privuce paznju ali ovo ce da bude bas da se negasi konzola…

Videcemo…

Evo cele trke

Ovo je vec nesto drugo.
Mozda se i original kupi :emo:

UU! Zanimljivo… :slight_smile:
Svidja mi se… Osim ovog proklizavanja sa 200km/h u krivini i da nastavi da ide tom brzinom…?:slight_smile:

Valjda ce biti vremena da to isprave.

Meni grafika na ovom snimku deluje kao da je cell shaded.Kao da je voznja iz nekog Borderlands/Crackdown sveta.

Meni se cini kao super igra :smiley: Iako im Shift sto se tice gameplaya nije bash neshto :stuck_out_tongue: