Neće da startuje GTA V

Dash: 16537
Konzola: PhatFlash: Ne znam
Disk: Verbatim
Nece da startuje igru GTA V…pise play game, ali nema slike (samo disk, bez slike GTA V tamo gde pise play game). Kada kliknem play game izbaci mi gresku “Unrecognized disc” (the disc is unreadable itd).
Kada kliknem “game details”, krene trenutak da izbaci taj ekran sa detaljima, ali se odmah vrati na home ekran.
Isto je i sa prvim i sa drugim diskom.
U pitanju je popravljena stara konzola, od novijih igara imam samo Tomb Raider, koji radi perfektno. Od istog coveka sam uzeo GTA V. Dao mi je novi disk 1 da vidim da nije mozda do diska, ali opet ne radi.

moze biti da nemas LT+ 3.0 nego neki stariji cim nece da ti ucita igru jer je Tomb Raider XGD2 igra koja normalno radi tu… imas jos neku igru da probas?

Nemam, to je jedina novija igra koju imam. Kako sad XGD2 kad je TR igra iz ove godine? Ja sam mislio da su XGD3 igre od 2010 tako nesto. U katalogu coveka od kojeg sam kupio igru doduse pise “3.0”, GTA V je prva igra koju sam uzeo iz te “3.0” kategorije. Znaci moguce je da nemam LT+ 3.0 iako je dashboard najnoviji? Hm, da, moje pitanje pokazuje koliko malo znanja imam o svemu tome :smiley: Hvala na strpljenju :wink: Dao sam coveku da apdejtuje konzolu da moze da cita nove igre i on je to uradio, to je bilo negde u septembru.

kad kad izadju XGD2 igre i sada, Tomb Raider je jedna od njih… meni smrdi da to nije lepo odradjeno, da to ne cita lepo XGD3 igre nema tu sta… ako ne ucitava disk kako treba to ti je, nema sta drugo, a mozda i laser oslabeo pa ne moze lepo da procita jer za XGD3 mnogo vise treba la**** nego za XGD2 igru, tj vise snage, i ko ima ostecen laser tesko njemu

Znaci da ako ima najnoviji dashboard ne mora da znaci da je 3.0? Uzecu neku XGD3 igru za pocetak, da vidim sta se desava…a ako je laser oslabio, (a verovatno jeste) da li moze da se odradi ono da se igra sa HD-a? (RGH/JTAG)

Ako ti je rgh ili jtag, laser i dvd ti nisu potrebni…

Hvala studiovpc i Milan89SD na odgovorima, ne znam sta bih vise pitao, to je to

moze RGH ako je konzola na kojoj mozes RGH, jer si ti spominjao da je to matora konzola… tako da ono… ajde javi mi se na PM sa detaljima konzole tipa MFR DATE, koliko ampera je napajanje i slicno, posalji mi sliku zadnje nalepnice cele pa da vidimo jel moze rgh

slucaj resen, covek ima Xenon-a, nema nista od RGH, fles verovatno nije dobro odradjen ili je laser kaput… zna sve sta mu je ciniti tako da katanac