Ne mogu narezanu igru da instaliram na HDD?

Lik koji mi reze igre kaze da ne instaliram igre na HDD, dok neke igre koje sam dobio od drugara kad sam kupio box, isto pirati, sam nabacivao na HDD… Iz kog razloga bi to moglo da bude?

Ne znam sto ti je to rekao.Meni lik sto reze igre je naglasio da igre instaliram na hdd.Em cuvam laser,em se izbjegavaju neke provjere.

reci liku kad vec naplacuje rezanje igara, nek investira malo u svoj ilegalan posao i kupi specijalni rezac za rezanje XGD3 igara. kad to uradi, onda ces moci da ih instaliras na hdd. Dok ih bude rezao obicnim rezacem, nece moci.

A te igre sto imas oddrugara pa ti rade one su XGD2 format i njih mozes da instaliras na hdd. oces da se kladim kad kupis od lika novog Tomb Raidera, da ce ti reci,_ “e mozes laru da instaliras, no frks”_

Kao što ti je rekao Akiris, lik ti reže truncate diskove, to znači da ne nareže cijeli ISO fajl, već odsječe 2-3% zato što nema dovoljno prostora na disku. Ovakvi diskovi se ne daju instalirati na HDD jer nećeš biti u mogućnosti da ih igraš, već samo direktno sa DVD-a.

Znaci tu lezi problem… Moracu malo sa njim da popricam! :slight_smile: A za Laru cu ti javim, posto planiram da je kupim. Mada pretpostavljam da hoces da kazes da ako zeli TR da reze treba mu bas taj rezac i ni jedan drugi…? :slight_smile:

Ne za TR ti ne treba “bas taj rezac” za XGD3 igre, moze narezati sa obicnim rezacem, posto je TR XGD2 igra.

Aha. Ok. Pokusao sam da ispadnem pametan! :smiley:
To bi bilo to. Hvala na informaciji drugari. :slight_smile:

Ne verujem sta sam procitao, kaze ne moj da instaliras, iskusno radi i onda laser slabi.
Takve igre mozes i sam da narezes.

Sad sam se malo s****‘o. Ne znam odakle ste ljudi, al’ da li znate nekog iz NS-a da valjano reze igre?

Pa pazi xgd2 igre mozes sam da rezes bez problema 100% bez specijalnog rezaca, a kvalitetnih xgd2 igara ima GOMILA tako da otidi na mega tutorial nauci nesto i onda rezi sebi lepo. Kad odigras dobre malo starije igre nadji nekog da ti reze.

Pa sad sa Payloadom mu ni ne treba neko za rezanje XGD3 igara, jer su dosta rezaca podrzani

zar je toliki problem skinuti igru sa neta i narezati je na disk? imas brdo tutorijala kako se rezu igre za xbox, a sigurno mozes naci neki download link igre.

Naravno da mi nije problem, ali koliko sam ovde procitao za to treba poseban rezac…? Imam u planu da ga nabavim, al’ do tad moram ovako.

Treba ti poseban rezač za XGD3 igre, ali tako kako ti narezuje taj što kupuješ od njega možeš i sam…

Sad ti rezači nisu ni tolika rijetkost kao na početku, evo pročitaj ovu temu pa iskombinuj možda nešto, napravi sebi burner max rezač…

http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/6836-burnermax-payload-tool-v0-15-a.html

Sto ce tice Burnermax payload tool.Meni ne radi.Iako mi je rezac podrzan uvijek izbacuje gresaka gomilu na 49%.

Pa dobro, payload je bagovit, nekom radi nekom ne. Čekamo svi novu verziju programa koja će ispraviti bagove. Ali ima dosta ljudi kojima pomaže, a ništa ne košta da probaš, tj. može te koštati jednog praznog diska i pola sata vremena. Ko to ne može da prežali, nek se na vrijeme prešalta na originale…

Ali stvarno je bezobrazluk to šta rade pojedini pirati. Ima na Novom Bg-u isto jedan lik što reže pogrešnom metodom xgd3 igre i takodje savetuje da se igraju igre sa diska i ne instaliraju na hdd. Uzima 400 dinara za nepravilno narezan disk a još ima i svoju igraonicu pa tu prodaje igre.

jedan telefoncic i ima da sedi kao tvoj avatar, da hoces…

Necu vise uzimati kod tog lika, i to je to… Videcu da nadjem nekog drugog, ako ne, krecem u potragu za rezacem… A taj Payload sto ste mi predlozili necu, ako mogu da narezem isto kao i on, jer hocu da igre prebacujem na hard.
Hvala vam svakako.
Zelim samo da pohvalim forum, admine, clanove, jer su mi pomogli par puta, informisali… Bio sam teski laik sto se tice Xbox-a, sad sam samo laik. :smiley:

Payload ti se koristi da mozes da ubacis na vecinu rezaca, ako slucajno nije podrzan rezac, bice, eventualno. Igre rezane sa Payloadom su iste kao da su rezane sa posebnim rezacem, te mogu da se instaliraju na hard disk.
A ovo za prebacivanje na hard, mislis da hoces da instaliras igre na hard disk ili da prebacujes igre na HDD pa da ti uopste ne trebaju diskovi? Ako hoces ovo drugo, to ti je RGH.