NBA Live 2015 u EA Vault-u od danas :)

EA Access je bogatiji za još jednu FANTASTIČNU :smiley: igru…

Od danas može da se skine NBA Live 2015 za džabe.

Ovo je možda prvi NBA koji ću igrati posle… 2006 mislim :slight_smile: good ol’ times… LAN party sa ortacima i 2vs2 :smiley:

Sours.

A vidis kako oni muvaju, sada je bio NBA na ultimate game sale sa 60 na 15e spusten, i ko zna koliko su ih tu navatali da uzmu igru, i onda samo nedelju dana kasnije stave na EA Access. Da ne lazem i ja zamalo da uzmem, ali sam onda googlovao malo, i odustao… :smiley:

Bese samo za xbox ? :confused:

Sent from my iPad using Tapatalk

@Intruder da, samo za xbox. @aterzin pa vec sam o tome pricao, uvek kad je neka igra tako za ispod 10$ eto nje u vaultu posle nekog vremena. Tako je bilo za PvZ, za NFS Rivals cini mi se nisam siguran, za UFC, Madden evo sad i ovo…
@Wahad taj sam i ja zadnji igrao, 2005 ili 2006 nisam siguran, na PS1 skupimo se 10ak nas i picimo. Obicno je bilo Western vs. Eastern Ili sakramento protiv lejkersa… Kakva su to vremena bila.
Jos ovaj ima Ultimate Team kao Fifa, sto nije lose sada(nije bio los ni u fifi dok nisu poceli da se kupuju koinsi ovako masovno)

izvini gde se skida igra na origins?

Kakav origin? Ovo je samo za xbox one, a tamo skidaš sa store-a kada platiš pretplatu na ea access.