Nba 2k12

Datum izlaska : 4 oktobar 2011
Platforme : Xbox 360,PS3 i PC
Razvojni tim :2k Czech
Izdavacka kuca : 2k Sports

https://youtu.be/xtO2C1GFfA8

Ekstra, ali jos mnogo ima do izlaska :smiley:

Btw, kakvu je facu napravio Blake :smiley: Podsetio me je na Grinch-a ili na Cat in the hat :smiley:

Damn! Nece valjda ovaj sivonja biti na coveru ? :smiley:

Ima li reci o nekim konkretnim gameplay inovacijama posto onaj trailer ne govori apsolutno nista.

Je*eni Blake Griffin na kaveru. Oh Boze!! Kako se u Americi potencira na necijoj popularnosti. Lik koji se jos nije dokazao i koji igra u cirkus ekipi i kojeg hejtujem. Lepo kaze Charles Barkley “Bice vantasticno kad ovaj momak nauci da igra kosarku”.

Samo kad bi pormenili yebeni engine da se igraci prirodnije ponasaju i krecu ! Ali od toga nema nista do sledece genaracije konzola ! :headbang:

^ Meni je grafika iz 2k11 bila na nivou,tako da nece to mnogo da menjaju.
Takodje mozda ce da bude i Derrick Rose na Coveru,ali ljudi ko da je bitno,pa Rose je MVP,a Blake najbolji Dunker u ligi,tako da sigurno nece da stave Kobija…

Darksiders, covek ima 15 god, a vec sve zna o igrama ! :woot:

fala bogu pa su zamenili omot igre :slight_smile:

Dok su u opticaju jos dva omota, rezervisana za Limited Edition igre

Sta nam ova druga dva omota govore? pa izgleda da ce se u NBA2k12 Legend mode-u pored Michael-a Jordana izgleda pojaviti kako Magic Johnson tako i Larry Bird

Omot je blago receno PERVERZAN! Svaka im cast! Nema dalje.

Bice ovo odlicno.Mislim da Jordan zasluzuje da bude na omotu, mada bi bilo zakon kad bi recimo na omotu bili Jordan i Wade zajedno kao izvode alley-up ili tako nesto.

lol koga je zaista briga za omot kada ce ionako vecina da pika pirate? :smiley:

Ha, pa ova trojka na omotima je bila aktuelna kada sam ja bio mali… Toliko o ikonama današnje NBA lige :smiley:

Ako vam je ucestvovanje u kljucnim momentima karijere MJ-a u NBA2k11 bilo malo i nedovoljno, NBA2k12 nudi isti mod koji se sada zvanicno zove NBA’s Greatest sa cak 15 legendi NBA kosarke.

1. Michael Jordan
2. Magic Johnson
3. Larry Bird
4. Kareem Abdul - Jabbar
5. Julius “Dr. J” Erwing

Ostalih 10 legendi ce biti objavljeno za nekoliko sedmica

Au, jedva cekam da izadje!!

Kako ce ovaj mod da pokida,sta vise ako bude bilo kao sa MJ,trebace bar mesec dana da se predje sa svim legendama,super osmiljeno,svaka im cast… :wink:

Novi trailer:

Fantasticno izgleda. Steta samo sto su stavili toliki akcenat na legende koji opet nece moci da se koriste online.