Naughty Dog Confirms New Single-Player Game in Development

Haha, mislim da tvoj AI slusa sta pricamo na forumu.

Ovo je poslovni komp, US serveri bla bla da te ne davim detaljima. Na nasem domacem nije.
Ovo sto vidis je US google.

1 Like

Inace mislim da je statistika fazon 5-10%?

Sto znaci da imamo sigurno dosta LBGT-ja na forumu, verovatno i medju aktivnim clanovima.

1 Like

Laz, u naj naj naj napumpanijem istrazivanju nema nikada vise preko 3%
ako su uspeli da nateraju na svoju vodenicu 3% znaci da je realno i manje.
Ali potpuno nevazno. Stvar je u silovanju.
Kao da sada pustas stalno istu pesmu ili film.
Pa da mi je najdraza pesma na svetu posle nekoliko tura bih popizdeo i zgadila bi se.

1 Like

Jun je Pride mesec, ovo se vidi svuda lol

2 Likes

Pisao sam već o ovoj temi, Å”to se mene tiče možeÅ” se ložiti i na parenje Å”iÅ”arke i pčele, ali to ne znači da trebaÅ” da ubacujeÅ” sve ovo u svaki mogući medij.

Samo brate prejeraŔe, ne možeŔ viŔe otvoriti nikakav medij da nisi bombardovan nečim Ŕto te kao čovjeka apsolutno ne interesuje.
Ovde se ne ograničavam na LGBT, nego generalno na čitav ovaj pokret vrijeđanja za sve i sva. Zadnje Å”to sam vidio je mladu djevojku koja je poprilične veličine, i tvrdi da avio kompanije rade fat shaming zato Å”to sjediÅ”ta nisu prilagođena za nekoga njene veličine i Å”to ne može da prođe metal detektor zbog svog gabarita. Ok, slažem se da joj nije nimalo lako, ali reći da je to fat shaming je otprilike kao da ja kažem da su se svi milijarderi svijeta urotili protiv mene poÅ”to mi joÅ” niko od njih nije poklonio milijardu sa računa.

Jasno je meni i da ovo prouzrokuje otpor zdravorazumskog čovjeka, zato se toliko i Ŕiri-negativne vjesti izazivaju jači emotivni odgovor kod ljudi, te oni ove vjesti i komentariŔu i djele. Misija uspjela, odjednom su sve stranice koje djele ovo postale viralne.

Čak pročitah i za novi izraz za pedofiliju koji je dosta neviniji, u principu izraz prikazuje njih kao žrtve.

Čekam Elon da pokori Mars da se prijavim i idem.

4 Likes

To vidim samo na poslovnom kompu. Koji je US bla bla. Pa je kao da sam tamo.
Na ā€œdomacemā€ ovde rs nema.

Kod nas nema tih problema :joy:

Nama kad lgbt bude ā€œnajveci problemā€, bolece nas patka za sve

3 Likes

Bude mi bedak kad vidim koliko su ljudi joÅ” uvek opsednuti ovim stvarima. Pustite druge da vole koga hoće, a ako vam se desi da ih vidite uživo ili na tv-u, nećete umreti na mestu garantujem.

Možda sad malo preteruju s prezentacijom, al nije ni to smak sveta. Preživećemo nekako. :woman_shrugging:

5 Likes

Evo ja vise nisam macho momak i personifikacija testestetona i jablan kakvog me majka rodila i kakav sam oduvek bio, ja se sad deklarisem kao disleksicna lezbejka i gej zena koja se lozi na bivse funkcionerke mupa. :wink:

Inace prema nekim statistikama globalnom nivou homoseksualnih osoba ima izmedju 4 i 6 % (sad ne znam dal tu spadaju i biseksualci i latentni homoseksualci).

Mislim da masis sto se tice opterecenosti. Ta agenda je kao Vucic. Iskace iz frizidera. To je problem.
Kao i pitanje rasizma. Slazem se da problem postoji ali kada se u bilo cemu pretera nastaje kontra efekat.
A inace vic koji su mi Ameri pricali i nije daleko od istine bas zbog preterivanja sada.
Kaze:
Koja je razlika izmedju rasiste i turiste u Americi?
Pa 7 dana!

Belim strejt muŔkarcima je najteže :roll_eyes:.

Nije , najteze je nama lezbejkama i gej zenama koji se lozimo na bivse funkcionerke mupa, nas ono pljuju, ne daju nam uvece da igramo basket, nece niko da nas zaposli, izbacuju nas iz prevoza, cak i na gejmerskim forumima nas ignorisu, cak evo danas napolju jedna klinka na rolerima me udarila, zakucala se u mene a ono tu je negde priblizno moje visine i ima je jedno 90-100 kila, jedno 15 kila teza od mene, ono posterizovala me :sweat_smile:prikucala me za zemlju ali to je zato sto zna da ce proci bez posledica jer o nama niko ne vodi racuna :d, a to kad daleko bilo krenemo ponekad da izrazavano svoju naklonost ka bivsim funkcionerkama mupa e tad ono reakcije ljudi kao da hoces zdrav zub da im vadis govnjivim klestima, kao da si im vrelu supu u krilo prosuo, strasno, tako da svakom je svoja muka najteza, sto bi reko Kiza Robin Hud, svaki covek ima svoju bol svaka bol svog coveka. :wink:

E da ljudi moji na svu muku moju sam i saznao da imam i Aspergerov sindrom, gledao sam nesto o Ilonu Masku i za njega kazu da ima taj Aspergerov sindrom a glavne odlike tog sindroma su neprilagodjenost na neke opste prihvacene nametnute socijalne norme i norme ponasanja, preterana eksteavertnost, ekscentricnost i izrazavanje i verbalizacija misli i osecanja koje ljudi obicno zadrzavaju samo za sebe.
Ja se ono mislim jbt prepoznajem se u skoro svim tim karakteristikama, ja reko ono woooow ja i Ilon Mask smo isti, do jaja, samo eto sto je on vlasnik svemirske agencije i multi-milijarder a ja ono vlasnik 4 para patika i 2 kosarkaske lopte, bez prebijene pare i tu ulazem zadnje atome snage da po kuci prikupim nekako 200 kinti da kupim jedan sok ali u osnovi mi smo isti :smile: , inace mi je baba iz Re-publike Srpske (njeni su tamo gore sa Kozare) pa eto cak i po toj liniji smo delimicno isti. :smile:

Inace blago meni, sad ne samo da sam disleksicna lezbejka i gej zena koja se lozi na bivse funkcionerke mupa nego sam sad i disleksicna lezbejka i gej zena koja se lozi na bivse funkcionerke mupa sa Aspergerovim sindromom, znaci super, sad i zec moze na mene da silji onu stvar. :smile:

Asperger nije vise nije zvanicna dijagnoza i nalazio se nekada na gornjoj granici spektra, radi se o potpuno funkcionalnom tipu, koji karakterisu ponavljajuci patterni u raznim socijalnim kontekstima. Eto npr ti ponavljas iste postove vezano za Dixy i tako se ispoljava. Fokus na usku oblast (naprednjacke starlete) itd. Ponekad budu male poteskoce u govoru i neverbalnoj gestikulaciji. Ali generalno ostalo je samo ime iako nije vise zvanicna dijagnoza, ocigledno je Elon Mask ā€œpopularizovaoā€ i destigmatizovao disorder.

Pa pazi brate lista dijagnoza se maltene svakodnevno prosiruje, pogotovo F dijagnoza, mislim prosto je smesno sta se sve danas smatra ā€œdijagnozomā€, mislim to ludilo ide dotle da neki tvrde da je cak i stanje zaljubljenosti u nekoga zapravo ā€œpsihicki poremecajā€, ono sta reci.

Inace nemam bas naviku da se ponavljam, cak i ako pominjem Diksi ono maltene uvek je pominjem u nekom drugom kontekstu, sad mozda mi jeste ovako ona inspirativna ( zato sto je takva kakva jeste i onako dosta specificna na neki svoj nacin i onako pre svega mentalno ā€œegzoticnaā€ da kazem ali i kada je pominjem ono uvek gledam da bacim neku novu foru i da budem svez i inovativan kada se radi o njoj :wink: (sad eto jbga neki ne mogu da je smisle pa im je sve vezano za nju bljak i fuj), znas to ti je slicno kao i basket, uvek se trudim da budem raznovrstan i da na sto vise razlicitih nacina postizem koseve (iako je efekat isti), ono uvek gledam da ubacim neki novi potez ili neku novu fintu u svoj repertoar, da neke stvari radim podjednako dobro i sa levom i sa desnom rukom, da neke stvari od ranije dodatno usavrsim i malo ih izostrim kako bi to izgledalo sto bolje i kvalitetnije, ono trudim se da ne stagniram, a sad sto se tice naprednjackih starleta daleko od toga da je moj uski ā€œfokusā€ na njima ili da sam se ja ā€œspecijalizovaoā€ za njih nego ono brate prosto me zabavljaju i svojim biserima i ponasanjem mi uveseljavaju zivot, ono da ih nema trebalo bi h izmisliti (sto se eto odnosi i na Diksi iako je ona vec malo drugi fazon i odskace malo od tog nekog njihovog sablona), znaci te likuse Stasa, Nevena i ekipa su ono, za 10,20 godina cemo ih se secati i njihovih bisera kao sto se recimo danas secamo Seceroskog i tako nekih likova. :wink:

Inace slozicemo se da bar ja ne smaram sa jednim te istim ovde i ako je ovde iko raznovrstan onda sam to ja jer ja doslovno pricam o svemu zivom, znaci o basketu, fudbalu, vanzemaljcima, nlo-ima, stripovima, filmovima, serijama, muzici, o klopi, patikama, o dnevnim anegdotama, podcastima, znaci doslovno o svemu, ono i Diksi kao i te neke naprednjacke starlete iz skupstine nisu ni 1% toga. :wink:

Inace apropo aspergera, u principu nije to nikakav poremecaj vec samo karakterna osobina i deo necije licnosti, mada kapiram da je sad u doba ove ā€œgenderā€ kulture jos i ā€œkulā€ imati neki sindrom ili nesto jer to kao neke osobe cini posebnim i drugcijim od ostalih pa ono ljudi vec prosto sami sebi odredjuju i dodaju nekakve fantomske dijagnoze kako bi eto bili ā€œdrugacijiā€ od drugih.

1 Like

Pa mislim da je ocigledno da svi na forumu imamo neke dijagnoze, pun je forum nedijagnostifikovanih i nelecenih ludaka. :grin:

Ima na zalost daleko ozbiljnijih problema sa mentalnim i fizickim zdravljem od toga sto su nekada zvali Aspergerov sindrom. U pravu si da se lista prosiruje, ali se i redukuje, kao u ovom slucaju.

1 Like

Pa sad vec redukuje to manje jer zdravstveni sistem je pod uticajem farmako lobija i njima trebaju profitabilni pacijenti, to da si ti zdrav i da godinama i decenijama ne vidis lekara aaaaa to ne moze tako jer kome ce da prodaju lekove, naplacuju preglede, skupe psiho-terapijske tretmaneā€¦tako da ako njih pitas ne moze da ti nije nista, znaci nema zdravih osoba ima samo nepregledanih jos ili neadekvatno pregledanih, nema tog coveka iz koga se ne moze izvuci neka dijagnoza.

2 Likes

Ha-ha moja dijagnoza je boljaā€¦ Loser.

1 Like