Naruto Ultimate Ninja Storm 2 za XBOX 360!

Evo vidite ovde:
NARUTO
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 Slated For Fall 2010 // Siliconera
STORM2 | ???
Ovo najverovatnije znaci da je u Japanu vec testiran Naruto Ultimate Ninja Storm 2 DEMO…

https://youtu.be/Vqs5Jv2cuoE

Drago mi je ovo da cujem. Nadam se da sada mogu da zafrkavam drugare zbog ovoga koji imaju PS3.
O moja draga Xbox Republiko. Nikada ne stajes bre.:slight_smile:

Bas lepo izgleda. Samo se treba snaci.

Samo ne mogu da provalim kog meseca izlazi?:frowning:

Mislim da bi trebalo da izdje u novembru:rolleyes:

E odlicno… bas mi se igra neki novi Naruto… dobro odrade igre…

Samo ne kapiram zasto nisu napravili i prvi deo za xbox 360:confused:

Pljeska- mislim da nisu izbacili prvi deo na xboxu 360 zato sto je u to vreme izasla za xbox ekskluziva naruto the broken bond pa ne bi bilo smisla dve igre na istu tematiku da izadju u mesec dana

A mozda je Sony platio da microsoftu da uzmu losiju igru
a oni bolju:D:D:D.A da im SONY nije platio mozda Naruto Broken Bond nebi ni izasao:D:D:D

dewdz, za box je pravio Ubisoft svoju ideju, ostalo pravi CC2 i izdaje Namco a licencu dobijaju sa istog mesta, sve je stvar dogovora. Sad sigurno necete videti novu Ubisoftovu igru ove godine…
Manite vise Sony/MS zavere…

btw jel vrede ista ove Naruto igre za X360? Pretpostavljam da ima neki tabacina-mode osim story?

Pljeska-sta lupas kakvo placanje jedni drugima da li si ti normalan, uostalom otkud ti to da je the broken bond losija igrica. U svim casopisima i svim sajtovima tipa ign gamespot… su dobile priblizno istu ocenu tako da ne pricaj gluposti da je the broken bond losija jer je sve stvar ukusa jer su igre koliko se secam kada sam citao imale drugaciji pristup igranju.

Super je broken bond ne znam zasto serete toliko.
Grafika nije bas super, ali je meni sve ostalo extra (mozda zato sto sam naruto fan :D)

Ma meni je broken bond super i bas zato i kazem da su ga svi poznati magazini i sajtovi ocenili identicno kao Ultimate ninja storm.

Obe igre su fantasticne,grafika na Ultimate Ninja Stormu je prelepa,kao i okolina i modeli likova,samo sto je u Broken Bond-u veca paznja obracena Story mode-u nego battle sekvencama,dok je u Ninja Stormu vise paznje posveceno battle sekvencama nego samom Story mode-u
Ali kako sam napomenuo obe igre su fantasticne, pa me ni ne cudi zasto su dobile dobre ocene
Ako ko ima PS3 od clanova,preporucio bih im da je probaju :slight_smile:

banex93 upravo to sam i mislio kada sam govorio kada imaju drugaciji pristup igranju. Po meni je i bolji fazon the broken bonda jer mi je vazniji story mod nego same bitke nekako je broken band po pitanju igrivosti bolji.

Sta se gubite Broken Bond je odlicna igra, cak i bolja nego ninja storm… Igrao sam kod druga PVP u Ninja Storm-u i nije ni priblizno dobro odradjeno… Jedino sto je prica malo duza u odnosu na Rise of a Ninja i grafika je malo bolja, sam gameplay je dosta losiji sto se tice fajta…

Ne slazem se bas sa tobom. Naruto Ultimate Ninja stormu nije dobro uradjena prica kao u Broken Bondu, ali ima bolju grafiku i po meni bolji game play. Igrao sam je vise puta, ali te dve igre nemogu da se porede uopste. Likovi su bolje uradjeni po meni u Stormu, ali nisu ni u Broken Bondu i Rise of Ninja losi toliko. Ako cemo tako ima i boljih igara.

Prijatno sa se obradovao kad sam video vest. :slight_smile: Broken Bond je po meni odlicna igra, i presao sam je do kraja. Mada je bila previse, ali bas previse monotona. PvP nije bio neki, dok je story mode bio zadovoljavajuc.

Nikad nisam imao prilike da igram UNS tako da ne zna kakva je igra iz prve ruke, ali verujem da je bolja od BB-a.

Videh recent post na jednom ffxiii forumu pa reko da napisem za narutarde tu da se pojavio trailer za ovo

edit: jesen 2010.

Izgleda lepo. Kao i ocekivano. :slight_smile:

Lol kako izgleda dobro:),zamislite samo ogromno konoha selo,super comboe,nove jutsue…