Najnoviji originali na arcade konzoli

Posto ne znam nikog ko prodaje kopije igara,prelazim na originale.Dashboard ne podrzava najnovije kopije igara[COD BO2 i ostalo],da li to znaci da necu moci da igram ni Forzu Horizon original,ili moram da update dashboard?

Moras da fleshujes konzolu da bi mogao da igras nove kopije. Verovatno ce ti traziti update ako trazi moras ga uraditi da bi igrao Forzu Horizont.

A ako uradim update preko igrice ,da li moze da se pokvari xbox,posto je moj drug tako pokvario preko update.

Ne mozes pokvariti, jedino ako imas dash. stariji od 2.0.13146 i update-ujes na novi dash, onda ce ti vratiti FW na stock i onda moras da fleshujes konzolu ponovo, a ako imas vec taj dash ili noviji mozes napraviti update.

Neka tema ostane otkljucana da proverim posle koji je dashboard.Znaci to vazi i za pirate da ako mi trazi update slobodno uradim.Da napomenem konzola nikada nije nakacena na internet tj. live,ima li to nekakve veze?

Da za pirate kao sto sam ti rekao, ako imas vec dash 13146 ili noviji onda mozes uraditi update, ne vraca ti FW na stock, a ako imas manji onda ce ti vratiti na stock, u prevodu na novo ces morati fleshovati konzolu.
Nema nikakve veze sto nije bila nakacena na net.

EDIT: A ako mislis originale-legalu cepati onda ti je sve jedno, cepaj slobodno koj god dash ti trazi.

pogledaj verziju dashboard u system info i ako je veci od onog sto ti je @predator napisao mozes da radis update i ostace ti LT+ 3.0

Yup, ako je veci ili isti… :wink:

Zamalo da mi TV padne zbog vas :smiley:
Dashboard 2.0.14719.0 sad kad sam paliio xbox pisalo je Cannot connect to Xbox Live. To je zato sto sam pokusao da radim update sa DiRT Showdown-a.Kako da update ,preko igrice?

Yup, najbolje preko igre.

Jos nesto,da li mi se isplati da kupujem polovan HDD od npr 20gb i treba li net da bi se igrala Forza Horizon? :smiley:

A bar da uzmes od 60GB…, ne treba ti net da bi igrao Forza-u.

Videcu kako se krecu cene na kp.Lock 'fala svima

Nema na cemu :wink:

Lock!