Najnoviji demo naslovi i njihovi izlasci

Danas se pojavio naj noviji Xbox 360 demo Section 8.
Nedavno istog ovog meseca izaslo je nekoliko demo igra od nekih dobrih naslova koji ce do kraja ove godine da izadju.
Ajde da popricamo o njima malo i o nasim mislima nakon probanja demo igre.
Evo prvo ja sa ovim Demo igrama.
Section 8
Dirt 2
Batman Arkham Asylum
Prvo Section 8 mi se jako svideo, malo mi lici na Battlefield 2142 ali nekako bolje, i ima svoju pricu koja na zalost nije dostupna u demo.
Ima nekih par stvari koje mi se ne svidjaju ali sve u svemu Section 8 je jako dobra igra za jedan demo i jedva cekam da izadje cela igra.

Nisam mnogo igrao prvi Dirt ali ovaj nastavak mi se dopao zbog gomilu stvari, prvo grafika je nenormalno dobra (a ja inace ne obracam paznju na grafiku u igrama). Vozila izgledaju vrlo dobro za jednu Rally igru.
I naravno najvise od svega mi se svidla mogucnost da vratis vreme u stilu Prince of Persia…To je nesto sto mnogo trkackih igra treba…Ma koliko god to bilo nerealisticno.

I na kraju Batman mi se takodje jako svideo, kada sam prvi put cuo za kakav stil igra ce imati i kada sam video neke slike…Ja sam mislio da ce da urade igru kao sto su bili Batman Begins i Dark Knight filmovi…
A ja sam te filmove nekako mrzeo…Pogotovu sto nisu uopste bili u stilu batmena i pogotovo sto je bio Christian Bale kao Batman…
Nakon sto sam probao igru, video sam da je mnogo suprotna stvar od filma i da je mnogo bolje i da je cak u stilu klasicnog batmana…

E pa to su moja misljenja, da cujem vasa.

Da, rewind je odlicna inovacija koju je uneo Grid i koju su prihvatili i ostali - Forza 3 i Dirt 2, za pocetak.

Batman demo je suvise kratak, odigrao sam ga nekoliko puta, sastavljen je od fragmenata koji u samoj igri ne idu tim redosledom. Meni se Dark Knight bas bas svideo…

dobar je fazon ono kao vracas vreme i to:D ali glupo je sta sad,slupas se, pa kao,slucajno je,necu ponovo:D:D:D
dobra je ova opcija za manje realne igre=arkade…po meni je glupo stvaljati ovo u Forzu…

Au covece kako se odletelo od teme…
Ja pricam o novim demo igrama a vi ovde raspravljate o Forzi…

Nego, danas sam skinuo Shadow Complex (znam da nije bas naj novija ali svejedno).
Igra je super, jako mi se svidja da su uradili ovakav sidescroller.

Jel neko probao dirt 2??

OBAVEZNO PROBAJTE TRIALS HD!
ko voli motore,bar malo,svidece mu se…:cool:

Aha, odlicna je igra. Najverovatnije cu je uzeti sad posto Shadow Complex izlazi za pc kasnije. I Splosion Man je isto jako dobar.

da explosion man sam igrao demo i bas je dobar. Nadam se da cu skupiti neke pare pa da uzmem i live napokon i koji m$ poen pa da kupim te zanimljive arcade

Tako to ide, razgovor organski krivuda svojom voljom… :wink:

Nego, danas sam skinuo Shadow Complex.

E super! Jesi kupio ili samo trial? Ja ga igram vec par dana, uzivam.

Bacio sam oko na ovo, taman mi je ostalo dovoljno poena. Mada igrao sam trials ranije na PCu, pa sam neodlucan - s jedne strane je odlican igra, s druge cuce bes i frustracija zbog nenormalne tezine… a i mogu na kompjuteru da ga igram, ako me bas povuce. Tako da ne znam vredi li.

A Splosion Man me nesto ne privlaci, iako dobro deluje…

:D:D:D:D:D:D

Skinuo sam ovaj Splosion Man(podseca na ass explosion man:D),ali nisam stigao da ga odigram.Verujem da je dobar,dobio je dobre ocene…

Uh da Trials je uvek bas jako tezak. Igramo sam pre i uvek odlepim ali ipak predjem igru :rolleyes::slight_smile:

Probao sam dirt II danas i izgleda super. Bice zanimljivo :slight_smile: Nego jel zna neko koji je datum izlaska?

1. septembar…

Pa znas da ne kupujem nista sa Xbox live-a :D.

Nego probao sam i Lost planet 2 danas.
Prvi deo mi se nije nesto mnogo svideo ali 2. izgleda veoma dobro.

E,ljudi skinite trial verzije sledecih igara,necete se pokajati:D:
'spolison man=vrlo originalana igra,pogotovo za co-op,
trials hd=zezanje, ko voli motore i ludarije s njima:D
marvel vs capcom 2=stvarno mnooogo dobra tabacina,svima preporucujem.:):cool:

edit: shadow complex nisam naveo,racunam,to se podrazumeva :smiley:

'spolison man sam probao vrlo zanimljiva igra
trials hd svi hvale a ja nikako da skinem da probam,valjda cu sad :smiley:

Probao sam Ninja Turtles i nije lose uradjeno mada mi se nesvidja kako ke tuca uradjena. Znaci kroz celu igru treba samo njakati X i to je to. Sve se tako prelazi.

PS: Imam drugi account za live demo-e i to a na ovaj cu samo da kupujem kad mi se nesto svidi :slight_smile:

Slazem se.Monotona je igra poprilicno sto se tice tuce…Nema neke raznovrsnosti ili nekih silnih komboa itd…po meni igra pravljena samo za fanove…:smiley:

probajte marvel vs capcom2,voleo bigh da cujem vase utiske…
i probajte,ko moze,'splosion man u co-opu…:rolleyes::cool:

**Dirt 2 **

Ne svidja mi se sto su ubacili onu foru iz grid-a sa vremenom.Ne svidja mi se sto je sistem igranja dosta slicniji grid-u nego prvom dirt-u.Ali ono sto mi se cini da je kako treba je samo trkanje i osecaj dok vijas protivnika e sad demo je isuvise kratak da bi se nesto vise iskusilo.Ovo mi se cini kao super stvar za multiplayer,moramo probati!:slight_smile: PS.Grafika je odlicna ali nisam primetio da je nesto specijalno bolja nego u prvom delu.

Lost Planet 2 co-op

Nije lose.Izgleda lepo,ne impresivno ali ima svojih momenata.Sam demo nije nista specijalno jer se sastoji od dugog krljanja se nekom karakondzulom,mrzi me i da je ubijem kolika je.:slight_smile: No na stranu demo igra po snimcima koje sam video a i samog elementarnog gameplay-a obecava i moze da bude dosta dobar naslov.Samo nek ne bude dosadnih boos fajtova,kakvih je bilo nekoliko u prvom delu i bice bajno.A inace sam ljubitelj ubijanja bosova u igrama.

NHL 10

Nisam nikada igrao hokej na konzolama ali sam cuo da je igra kao igra odlicna i resih da probam demo.I zaista je tako,sva dinamika hokeja je prenesena na teren i mislim da je ovo prava stvar za 1 vs 1.Iako nisam provalio skroz do kraja kako se igra,za ovo malo vremena sto sam gustirao dosta sam fora pokupio i verovatno ce se nabaviti kad izadje.

Splosion man

Vrlo malo sam ga probao i najveca fora je sto je mnogo fluidno.Sto kaze nesa,jump jump jump i samo spartas ko lud.Inace ceo smek mi se svidja ali me koncept ne vuce preterano na igranje iako je u praksi dosta zanimljivo.Ne znam jel kupio neko ovo,kakva je igra kad odmakne…?

Uh nikako da stignem da skinem Lost Planet 2 demo, Izgleda odlicno. Valjda ce mi se skinuti sutra pa javljam utiske :slight_smile: