Najbolji domaci sajt za video igre (Kao sto su gamespot,IGN,Gametrailers,Famitsu)

Koji je najbolji domaci sajt za video igre? (Kao sto su gamespot,IGN,Gametrailers,Famitsu)
Ako uopste ima takvih. :confused:

1 Like

Na njemu si. :slight_smile:

Mislim da ne postoji tako nesto kod nas.

ceprkao sam malo po netu i pronasao sam 2:

Playsomnia

playBOX igrice | PC PS3 XBOX 360 Wii PSP | PC PS3 XBOX 360 Wii | vesti, najave, opisi, Å¡ifre za igre

ali i ovaj je dobar hrvatski.

HCL Gaming Portal - Sve za igre - recenzije, vijesti, najave, Å¡ifre za igre i igrice

Po mom misljenu bi trebalo da se povezuju forumi i gaming portali pogotovo u nasoj zemlji zato sto ih ima ali mali broj ljudi prati zato sto i nezna za njih. :confused:

:slight_smile:

no

nema jace od ovog sto se tice gaming globala.

Ja volim skoknuti i na goodgame.hr
Svakodnevne kratke vijesti iz svijeta video igara. Ima recenzija, kolumni i kojekakvih tekstova. Nisam nešto aktivan na njihovom forumu ali nisam nešto puno aktivan ni ovde. U svakom slučaju zanimljiv sajt i odličan uz kafu.

Meni je omiljeni GameInfusion - ( Najbolje igre 2011, Skyrim, DotA 2, Batman: Arkham City - Gameinfusion.net ) - Redovno pokrivaju sve vesti iz sveta gejminga, cak su poceli da rade i video opise koje nisamo imali prilike da vidimo na ovim prostorima. Give it a try. Naravno, sve pohvale i za XBR, tako da si na pravom mestu :slight_smile:

Da li je moguce da svi koriste istu wp temu? :woot:

Od skoro ima i gamespot.rs, fini je sajt, idu lagano i sigurno, imaju i dobar forum.Koliko sam shvatio uradili su spajanje nekoliko gejmerskih foruma u jedan.

Gamespot Srbija Gamespot.RS

pitam se da li im je gamespot dao saglasnost za koriscenje imena…

Kakve veze to ima???

Opet leetpress? :eek: :tap: :lol:

Šta je leetpress?

Hcl je dobar jedino zbog video recenzija mada su tamo sve ps fanboy-evi tako da forum zaobilazim a i nisam nešto ljubitelj multiplatformskih foruma i baš zato sam na xbox republici svoj na svom

HCL.hr ti nije loš sajt, bolji mi je od npr IGN ADRIA, dobro je sređe ima super recenzije i video komentare kao i gameplaz, više je okrenut konzolama, ali ne zapostavlja ni PC trendove…Svakako pogledaj kako je odrađen, meni je ok…

Mislim da se snasao posle 6 godina :slight_smile:

7 Likes