Najbolje Android Igre

Takodje tema gde cete pisati o najboljim igrama za android, ne mislim naravno sada o nekoj ultra mega giga igri, jednostavno o najzanimljivijim i najpopularnijim igrama pisite, naravno i o onima koje su zarazne do bola :slight_smile:

Takodje nije lose ostaviti Play Store link

Blocky Roads, najbolja igra koju sam do sad igrao! Zarazna, ne nervira, grafika je prelepa (minecraft style), i ima sta da se radi kad predjete sve staze.

Flappy Bird (original) - Nazalost nema je vise na play store al uvjek na google mozete naci APK

Rayman Fiesta Run i Rayman Jungle Run - Pravi Rayman s konzola :slight_smile: Iznervirace vas i oduseviti

Plants VS Zombies 1 i 2 - Svi znate ove igre

Raptide GP2

QuizApp - takmicenje u znanju. Jako puno tema iako nema Xbox 360 ali zato ima PS3

Dots

Hero Forge - Ova igra je nevjerovatno zarazna i dobra! Multiplayer karaktera koji je odlicno izbalansiran i uradjen. Bagova je jako malo, dobrih igraca na hiljade. Da se pohvalim malo moja 3 lika zauzimaju prva 3 mjesta na listi u BiH :slight_smile:

NFS Most Wanted - najbolji NFS za telefon ili tablet a po meni i trkaca igra

Temple Run

The Walking Dead - zanja aali najbolja igra za Android OS trenutno. Igram na tabletu i mogu reci da sam blago odusevljen i da je iskustvo igranja bolje nego na ps3 ili PC-u

-Real racing 3 - odlicna voznja ( narocito kada se skine sifra, pa lepo otkljucaju svi automobili ) update su cesti i donose nove automobile ili dodatne opcije za budzenje automobila. Mislim da uskoro treba da izadje novi update gde ce ubaciti ariel atom, catheram i ktm.

-Cordy prvi deo - po meni odlicna igra

-**Football manager 2014 handheld **

-Virtua Tennis posebno protiv nekoga preko bluetootha.

-Cut the rope prvi deo, drugi nisam igrao

-Galaxy on fire 2

-Bad piggies

  • **Angry birds space ** meni nekako najbolji ima jos dosta igara , ali ovoga sam se setio onako na brzinu :slight_smile:

Sketchman
Temple Run 2 (znam da je klasik ali nema čovjeka na kugli zemaljskoj koji zna šta je android ili iOS a da nije probao ovo)
Cut the rope Time Travel (bolji po meni od originala ali dosta kraći nažalost)
Pou - moliću lijepo !!! moja sestra od 2 godine kad vidi moj telefon automatski Poua pali :smiley:
Coastal Defense - rad momka iz Banjaluke, odličan ali jednostavno ODLIČAN tower defense, zamolio bih vas da probate, solidnom brzinom se probija na tržište

Dead tigger i real racing :smiley:

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Chandler%20Bing&hl=sr

Aj ne bilo vam zapovedjeno, instalirajte ove 3 igre i ocenite. :beer:

De mi recite, posto ja nikako da nadjem radnu verziju-gdje moze da se skine Dungeon Hunter (originalni) za Android, ali da radi na full HD ekranu?

Ako neko ima pouzdan link, neka salje na PM

Ako neko ima voli pixel perfect platformere, neka isproba League of Evil. Igra je predoba, nivoi su od 15 do 45 sekundi, a ako hocete da pokupite sve zvjezdice i aktovke, ocekujte lijep izazov. Kontrole zategnute, ni ne osjeti se da se igra na touch kontrolama, sve je fast pace, ma milina!

Shadow fight 2 - super igrica kontrole su dosta jednostavne a gameplay odlican :slight_smile: Shadow fight 2 Download APK for Android (Free) | mob.org , takodje preporucujem ovaj sajt za skidanje android igrica skidam sa njega vec 4-5 meseci bez problema 100% siguran sajt :slight_smile:

Izasao i football manager 2015 za android. Skinuo sam narodnu verziju , ali imena igraca nisu prava

Posle Walking dead sada i The wolf among us na androidu. :smiley:

The Room i The Room Two

Dve fenomenalne igre, kostaju simbolicnih 1$, a zaista pruzaju ekstra uzitak.

Probajte, pa javite, ako vam se ne svidi, u roku od dva sata mozete da vratite novac. Ja sam se odusevio igrama, sad se majem sa drugom :slight_smile:

Jel vi pazarite Android igre iz postovanja prema izdavacima or? :smiley:

Naravno da ne :slight_smile:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Ja sam totalni duduk za telefone al znam da skinem igru sa torrenta i stavim na telefon bez da mi treba root itd, a ovde uz svaku igru ide komentar probajte igra nije previse skupa itd. Zato pitam. :smiley:

Ja pazarim sve što je dobro. Titanium Backup, Poweramp, zatim ove dve igre, Geometry Dash sam takođe uzeo. Sve što je predobro i što će mi trebati 100 godina unapred ja uzmem. Naravno, da nije previše skupo. A da se zezam sa torentima zbog jednog pisljivog dolara mi ne pada napamet, plus sto to nikada neće raditi kako valja. A druga stvar treba odati počast tim ljudima, zaista je to preveliki posao odrađen da se to napravi i ako ne mogu da ga častim jedno piće, a svaki dan koristim to njegovo, e onda stvarno.

Sent from my G3

Postujem i podrzavam ali samo u slucaju da isti princip koristis i za PC i ostale uredjaje, inace GTFO :smiley:

Koja je god igra na popustu, ja uzmem, naravno da mi se sviđa. Ne bih je sigurno platio 50 evra, izuzetak je GTA V koji ću uzeti odmah.

Sent from my G3

Na Amazonu je trenutno besplatan Prince Of Persia Classic, pa ko hoće, nek uzme dok je besplatno: http://www.amazon.com/Ubisoft-Entertainment-Prince-Persia-Classic/dp/B0096MM9GG/ref=sr_1_9?s=mobile-apps&ie=UTF8&qid=1389114386&sr=1-9