Najbolja Kinect Igra

Planiram da uzmem Kinect, pa me zanima vase misljenje. Znam da nije puno igara izaslo za njega, ali bih ipak voleo da znam koja je po vama najbolja Kinect igra? :wink:

Pozdrav!

Za pochetak, sve shto te zanima u vezi Kinect-a i igara mozhesh natji na podsekciji sajta - KINECT :

Kinect

Generalno, moje misljenje je da su igre sa najboljim ocenama i kvalitetom odziva (tj. stepenom preciznosti prepoznavanja pokreta) :

• Kinect Adventures (dobijash u pakovanju ukoliko kupujesh posebno Kinect)
  • Kinect Sports
  • Kinect MotionSports
  • Kinectimals
  • Kinect JoyRide
  • Dance Central
    i
  • Your Shape Fitness Evolved

Moja lista bi ovako izgledala (Dance Central, Your Shape Fitness Evolved, Kinect Sports, Kinect MotionSports, Kinectimals, Kinect JoyRide i Kinect Adventures).

Opet, sve je stvar ukusa i toga da li igrash u drushtvu ili solo. :wink: Ako te bilo shta zanima, procheshljaj podsekciju pa tamo postavi pitanje ili mi poshalji pm! :slight_smile:

Pozz!

E, ovako igrao sam Kinect Adventures, Kinect Sports, Your Shape: FE, Dance Central (DEMO) i Kinect Joy Ride (DEMO). Sve igre su sjajne sem Kinect JR koji mi se i nije toliko svideo. Kinect A je dobar za zabavu i on me je dugo drzao (i jos uvek me drzi), ali sam od njega dobio upalu misica. Kinect Sports tekodje domar za zabavu pogotovo u drustvu. Prijatelji i rodjaci su dolazili sasvim ok, ali posle ove igre jedva su hodali. Po meni najbolji sportovi Table Tennis, T and F i Football. Your Shape: FE je dosta precizan, a i dosta zanimljiv i sto je mene pogotovu iznenadilo je da u toku vezbe igra pokazuje koliko si Cal izgubio. Dance Central nisam mnogo igrao ali je takodje dobra igra pa mozda i najbolja. Kinect JR kao sto sam gore naveo nisam igrao. Evo nadam se da sam uspeo da ti pomognem. Otvoren sam za sva pitanja i ujedno ovo mi je najduzi post do sada. Hvala.
Evo jedan Kinect sajt
KINECT Games News | Kinect GAMES List | Kinect Forum | Reviews

@www
Da li igras originale?

Evo i ja malo da se pohvalim juce sam dobio Kinect (juupi) mozda mislite da je rano da dajem moje misljenje ali verujte ceo dan sam ga igrao(ne bukvalno ali zamalo :slight_smile: )
I po meni najbolji je: 1. Kinect Adventures 2. Kinect Sports 3. Motion Sports 4.Kinectimals 5. Kinect JoyRide
I ostalo mi je da probam: Sonic Free Riders i Dance Central.I da Kinectimals mi je bas interesantan.Ovo je moje misljenje :slight_smile:

Ko sve igra Kinect originale?

Ja originale sigurno necu igrati, kad se istrosim na Kinect, tesko da ce ostati para za originale :smiley:

Imam samo Kinect Adventures original (dobio uz Kinect), ostalo sam kod druga probao (i preko demo-a)…mislim da tju se strpeti dok ne izadje hack za slim jer mi se ne daju bash tolike pare. :wink:

Ja cu kupovati samo zbog Live-a. Za sada imam Kinect A. (uz Kinect) i jos sam kupio Kinect Sports i Your Shape: FE. Naravno nisam ih kupio ovde vec u Nemackoj kao i Xbox 360 S Kinect 250gb bundle.
EDIT: Kod nas originali [SIZE=“4”]7,500 DIN[/SIZE]:mad:

Live mozhesh da igrash i sa flashovanom koznolom…no, ukoliko imash mogutjnosti, svakako je bolje uzeti original. :wink: Imash razne sajtove za kupovinu igara koje su duplo jeftinije nego kod nas, poshtarina nije skupa, a igricu dobijesh za 5-10 dana. :slight_smile: pogledaj malo po forumu, a ako ti bilo shta zatreba slobodno mi poshalji pm. :slight_smile:

Samo vise nek vecina gamera predje na online kupovinu pa da ovi nasi lopovi budu malo praznog dzepa…

Slazem se. :devil

ne da su lopovi, nego lopuze. ima 2-3 radnje u nisu koje deeeeeruuuuuu!!! i to im je razlika po 50e recimo. flash - 50e skuplji nego ovde na forumu :slight_smile:

po meni je najbolja dance central,
ali i kinect sports…

uh danas sam igrao kinect adventures i sports i mogu reci da kinect sports rastura :smiley:

Virtua tennis 4 - Kinect

Bigest looser je izuzetno zanimljiva za debele, ko hoce da omrsavi evo mu resenja, inace igra je po meni jedna od bolje uradjenih za kinect.

Za mene je YS:FE bolji, mozda zato sto sam ga i kupio.

YS:FE je fenomenalan ne samo za mrsavljenje nego i za jacanje… Imam neke tegove lagane tu sto mi skupljaju prasinu i rek’o,ajde da probam sa njima onaj gym games i cardio boxing. Ono je toliko dobro da sam ja za nekih 10 dana uspeo da predjem sa 1 zgiba na 5 koliko mogu sad da uradim… Iako treniram plivanje,ovo dodatno zamaranje misica na rukama mi itekako dobro dodje…
meni je YS:FE najbolja singleplayer igra za kinect…

Naravno da je dobro i korisno.
I ja sam i trenirao i plivanje i vaterpolo, ali sada treniram Kinect. :wink: :lol:

Sta igrate u poslednje vreme?