Najbolja Kinect igra za poboljsanje misicne mase (definicije)? :D

Posto vise ne mogu sam sebe da nateram na sklekove,trbusnjake itd,moram da nadjem neku zabavu koja ce da mi pomogne u ovome. Setio sam se dobrih simulacija koje Kinect nudi, planiram da kupim par dobrih, kvalitetnih tegova.

E sada da li da nabavim Your Shape Fitness Evolved 2012, UFC Personal Trainer, EA Sports Active 2.0 ili nesto drugo? Zanima me odgovor od onih ljudi koji su probali nesto od ovoga ili jos bolje koji imaju sve tri navedene igre. Znaci onaj ko je gledao samo trailere i opise da ne daje odgovore. :punch:

p.s. Za admine, ako sam pogresio gde da postavim pitanje, izvinite posto sam procitao pravila i nekako mi ovo pitanje najvise pristaje na ovoj temi. :emoticon-0111-blush

Pobrisani svi saveti da Nenad ide u teretanu umesto Kinecta. Čovek je jasno napisao šta želi te ukoliko neko nema neku igru da mu preporuči - zamolio bi’ da i ne postuje.

Idi u teretanu.

Salim se.

Uzmi** UFC Personal Trainer**, odlicna stvar bas za to sto tebe interesuje, naravno u onoj meri u kojoj video igra moze da pomogne!

Your Shape Fitness Evolved je, kao sto i ime kaze, vise fitnes igra, da smrsas, podignes malo kondiciju. Nju sam samo koristio, UFC PT izgleda kao ono sto trazis, ali tesko da bilo koja igra(cak i uz koriscenje nekih tegova) moze da zameni klasicne vezbe.

Ok nabavljam prvo UFC a mozda cu kasnije i EA Sports. Jos jednom da kazem da ne planiram sebe toliko da uradim kao sto se vrv misli kada se procita prvi post vec cisto da dam tj odrzim oblik svog tela kao sto mogu sa recimo 90 skleka i trbusnjaka. Podrzavam admina za ovakvu reakciju i sto se mene tice tema moze da se zakljuca.

Gym Real Life :lol: ( SJAJNA GRAFIKA ! :smiley:

Salim se, Sjajna igra je UFC Personal Trainer. Kod druga sam igrao ovaj fitness i nije nesto, sebi sam skinuo UFC i sjajna je igra…Probaj to

Necu ti reci da ides u teretanu, ali ako si ozbiljan, javi se na PM da ti objasnim neke stvari. Vec neko vrijeme sam privatni trener, kao poslic sa strane

Sjajna jeste, ali je pre za definiciju mišića, nego za mišićnu masu.