Najbolja igra generacije

Hmmm… Moram reći da je i meni Batman Arkham Knight od jednih na vrhu, takođe God of War, Forza Horizon 2 i 3, Resident Evil 7, The Last of Us 2… Ima ih još 100% ali ove su mi prve pale na pamet.
A za Multiplayer samo Doom. I eventualno Division 1 uz koji smo drugar i ja imali dosta zabave (koji mi je inače bolji od drugog dela)

1 Like

Inace ja moram da kazem da koliko god se lepo izigrao na ovoj generaciji i koliko god smo videli odlicnih igara da ova generacija definitivno nije uspela da nadmasi prethodnu.
Mislim primera radi na prethodnoj generaciji (ne racunajuci dzepne konzole) smo dobili celu Mass Effect trilogiju, 6,7 Assassin’s Creed nastavaka (koji su generalno dosta bolji od ovih novijih) , 3 nastavka Uncharteda, 3 GoW nastavka + HD kolekciju , 3,4 Ratchen & Clank igre, 3 Batman nastavka , 3,4 Halo igre, itd, pritom na prosloj generaciji koliko smo samo dobili novih IP-jeva koji su postali bas ozbiljni brendovi i fransize bas kao recimo : Assassin’s Creed, Uncharted, Mass Effect, Batman Arkham serijal , Witcher , RDR, DS, itd i maltene svaka je bila revolucionarna na svoj nacin , tako da kad pogledas ova generacija koliko god nije bila losa i koliko god se naigrali dobrih naslova ispada da ova generacija da ne da nije uspela da nadmasi prethodnu vec nije bila ni blizu.

1 Like

Vidi se da si samo xbox imao :grin:

1 Like

God of War, pa puno praznih mesta…

Ja dajem glas za PUBG jer je stvorio novi žanr kome su se i druge franšize priklonile.Titanfall 2 je definitivno bolje odrađen proizvod a posle njega Halo5 i to su tri igre koje sam najviše igrao.Forze horizon 3 i 4 standarno najbolje u svom žanru

1 Like

Witcher 3 I to se definitivno zacementirano.
Murdered soul suspect
Resident evil 7
Rise of Tomb raider
Thief
Hitman sezona 1 i 2
A way out.
Quantum brake
Ryse son or Rome
Ne znam da li baš baš spada kao igra u ovoj generaciji pošto je cross gene AC 4 black flag.

Ubija sve živo. Definitivno :smiley:

fifa 19

2 Likes

Haha!

1 Like

11 Likes

Kakav “čudan” spisak, nije ni čudo što si onomad izjavio kako na trenutnoj generaciji nije bilo dovoljno dobrih igara, pa nisi ih ni igrao :grinning:

3 Likes

ode tema u tri lepe :smiley:

8 Likes

Ekspanzija :grin:

3 Likes

Zasto svaka tema mora da se zavrsi sa automobilskim gumama ili diskovima u ovom slucaju.

Zimske gume jel ste nabavili? :smiley:

Ne spominji mi zimske gume molim te.

1 Like

Ti beše nemaš dozvolu? Što ti kukaš na gume? :smiley:

Ja cu mu dam kontru.

Best MP: BF V :smiley: , BF 1, Titanfall, Star Wars Batlefront.

SP: Uncharted 4, Marvel Spiderman, RDR 2, Forza Horizon 4.

Dodao bih i remek delo i na ovoj GTA V.

Bog te blagoslovio… :joy:

3 Likes

Jbg, nije moj problem sto se ne svidja igra. :joy:

Meni je do jaja. Mozda ne savrsena, ali drzala me toliko h, i zabavna mi je do jaja.

1 Like

Ma salim se, ko sam ja da komentarisem, ja sam Watch Dogs fan. :smiley:
Samo retko srecem ljude koji su uzivali u BFV