My Ultimate Xbox360 Games Collection

Ovo je moj stari post pa cu ga malo urediti, navesti sve igre koje za sad imam kao i moje licne ocjene (od 1 do 10)

Naravno, ocekujem komentare kao i prijedloge igara da bi pomogli drugim clanovima koji planiraju skidati / kupovati sebi kao i drugim clanovima da upotpune svoju kolekciju.

Pa da pocemo :

1. Alan Wake - strasna igra i jako zanimljiva (9.40) / Done!
2. Apache Air Assault - piff nije nesta ma da zubitelje apache-ija bice OK (4.50)
3. Arcania Gothic 4 - s ovim se gasi jako kvalitetni gothic serial al kao RPG uredu je (6.00)
4. Army of Two: The 40th Day - odlican co-op, grafika je mogla i bolje (7.50)
5. Assassin’s Creed 2 - sve pohvale (9.60) / Done!
6. Assassin’s Creed Brotherhood - AP 2.5, nadam se da cu uskoro igrati pa cu ocjeniti
7. Battlefield Bad Company - trenutno igram, premocni komentari i dijalog (za sada 8.75)
8. Battlefield Bad Company 2 - strasan FPS, pandan Call-u (9.50) / Done!
9. Batman Arkham Asylum - meni nije sjela, nikako (6.35 - zbog grafike)
10. Bayonetta - zbog nje sam dobio ban na forumu! prebrza (5.25)
11. Bioshock - zanimljiva i “drugacija” igra (8.50) / Done!
12. Bioshock 2 - bolji mi je 1 dio mada i 2 je dobar (7.80) / Done!
**13. Borderlands **- preljepa strip grafika, gameplay odlican i genocid (9.20) / Done!
14. Brutal Legend - …/ rock on (7.50) / Done!
15. Bulletstorm - ?
16. Burnout Paradise Ultimate - prebrza igra xD (8.65)
17. Call of Duty : Black Ops - super prica, grafika na nivou (8.95) / Done!
**18. Call of Duty : MW 2 **- dobra al kratka (8.50) / Done!
**19. Call of Duty : MW **- isto kao i MW 2 (8.50) / Done!
20. Castlevaina : Lords of the Shadow - prijatno iznenadjenje i jako dobra (9.75) / Done!
21. Conan - razbibriga, losa grafika (3.00)
22. Crackdown 2 - piff not so much al vjerujem da je multiplayer bolji (5.00)
23. Crash of the Titans - djecija arkada (7.00)
24. Dante’s Inferno - dobro uradjena igra, zanimljiva, cool prica (9.25) / Done!
**25. Darksiders **- mozda da je neki bolji i jaci engine al i ovako je strasna (9.89) / Done!
26. Dead Rising 2 - ako se zelite izivljavati (5.00)
27. Dead Space - dobra igra i pocetak zanimljive price (7.90) / Done!
28. Dead Space 2 - EXTRA igra, ispolirana i ispravljenje sve greske iz 1 djela (9.75) / Done!
29. Devil May Cry 4 - cool igra (8.60) / Done!
30. Dragon Age 2 - ?
31. Enslave: Odyssey to the West - prijatno iznenadjenje, fina avantura samo previse linearna (8.50) / Done!
32. Fable - za xbox1, extra igra (9.60) / Done!
32. Fable 2 - rasnovrsna i prostrana (9.50) / Done!
33. Fable 3 - prelagana al i dalje fina igra (9.20) / Done!
34. Fallout New Vegas - ko voli Fallout ovo mu je vrh a ja trenutno igram (7.00 za sad)
**35. FEAR 2 **- nista, bzvz grafika, igrat poslije 23h da se prepadnete (4.00)
**36. Final Fantasy XIII **- preljepa grafika al dosadne borbe nakon 2 cd-a (9.00) / Done!
**37. Forza Motosport 3 Ultimate Edition **- najbolja simulacija do sad (9.70) / Done!
38. **Gears of War **- mora se igrati da bi se dozivio taj osjecaj (9.60) / Done!
39. Gears of War 2 - pregotivno, bolja grafika (9.80) / Done!
40. GTA IV - prenavikana i monotona igra al opet GTA (8.00) / Done!
41. Godfather - zanimljiva igra (7.25) / Done!
42. HAWX 2 - jako slican 1 djelu i ok simulacija (7.50) / Done!
43. Halo Reach - SP nisam puno igrao al multiplayer izgleda strasno (9.65 - cekam MP)
44. Just Cause 2 - padobran, kuka, razna vozila, fizika, glupa prica (8.75) Done!
45. Left 4 Dead - cekam da krenem MP ( - )
46. Mass Effect - 1 dio previse price i nije mi nesto sjeo (7.35) / Done!
47. Mass Effect 2 - e ovo je cudo od igre samo da je duza (9.75) / Done!
48. Metro 2033 - drugacije i zanimljivo na svoj nacin (8.00) / Done!
49. PES 2011 - ma fudbal je to (9.00 ako dobijam - 7.00 ako gubim)
50. Red Dead Redemption - GTA na divljem zapadu s ljeposom grafikom (9.50) / Done!
51. Red Dead Redemption : Undead Nightmare - isti slucaj samo zombiji bzvz (9.00)
52. Residen Evil 5 - cista pucacina, dobra grafika, prica onako (8.70) / Done!
53. Risen - &^&%()()$#%&$ (00000000001000000)
54. Shaun White Snowboarding - nije mi sjela al lijepo izgleda (3.90)
55. Silent Hill Homecoming - moglo je i bolje al OK je (7.80)
56. Splatterhouse - uuu sexy, ocu nastavak! (9.85) / Done! Done! Done!
57. Vanguish - napokon od japanaca nesta po mom ukusu, jako dobra grafika, brza al ne previse (9.50) / Done!
58. Crysis 2 - Grafika!!! Malo poglup AI, bagovit al grafika!!! (9.60) Done!
59. Homefront - hmm zanimljiva prica, natrpan americki partiotizam al fin FPS (7.90) Done!

Lista ce se popunjavati. Ovo je trenutno a svi oni koji se “nadju” s mojim ocjenama bice im jako korisno pa da ne bacaju diskove kao ja na bzvz igre

Legende :

? - skinuto al nisam igrao (tehnicki razlozi)
Done! - predjena kompletna igra

GTA: EFLC je super igra. Batman: Arkham Asylum takođe.
Metro 2033 i Conana ni ja nisam odigrao, tako da nemam nikakve utiske o njima.
Vidim da nemaš nijednu Halo igru, pa bi trebao i njih da ubaciš na listu.

pa dante’s inferno je tu i tamo, crackdown takodje, dodaj tamo castlevaniu i enslaved, lost oddysey ako kazes da volis igre sa dobrom pricom, posto LO sije FFXIII i to ohohoh i pomeri darksiders na prvo mesto i nemoj da vredjas da je hack & slash, ako je darksiders hack & slash, sta li je onda bayonetta… :smiley: :smiley: :smiley:

iako najbolje je da sam skines ono sto si planirao i probas. ono sto sam ja nahvalio drugi ce pogrditi i obrnuto. tako da 100 ljudi 100 cudi pa svako ima svoje misljenje. ali evo ako ce ti pomoci ja ti dao par predloga

EDIT: Sto se tice Conana, igra je bleda kopija God Of war-a ali itekako zabavna ako volis da pustis mozak na pasu. Klasicni Hack & slash u pravom smislu te reci

**2. Grand Theft Auto Liberty City - ? **- Misliš na Gta 4 ili Episodes from Liberty City? BIlo koja, predstavlja višesatnu zabavu.
** 3. Dante’s Inferno - ? **- Meni se lično sviđa. Možda je kopija GoW ali mi se itekako sviđa. Ako si ljubitelj Hack and Slasha probaj.
**6. Metro 2033 - ? **- OK je igra, ali nisam je nešto puno igrao posle prelaženja.
**9. Crackdown 1 i 2 - (koji je bolji? cuo sam velike pohvale pa…) **- Koliko vidim sa foruma utiske Crackdown 2 je zabavan u multiju i kasnije u igri, a za prvi deo ne znam.
**11. Batman Arkham Asylum GOTY Edition - ? **- Najbolja Batman igra do sada. Odlična priča, grafika i gejmplej. Čista petica od mene.
14. Conan - ? - Za ovu igru ti jedino ne mogu ništa reći, ali nije nešto ostala zapamćena u široj gaming zajednici.

Dodao bih na tvoju listu Assassin’s Creed II, odlična je, jednostavno jeste (videćeš kad odigraš), Halo Reach (mnogi kažu da je kampanja bolja nego u ostalim delovima), Mafia 2 (nije dobra kao predhodnik, ali vredi je preći)…

Lista je odlična, ali šta na njoj rade Conan i Dante’s Inferno… :slight_smile: Valjda je stvar ukusa.

Gde ti je Ninja Blade?
Vidim stavio si ga na Avatar a na listi ga nemas.
A sto se tice tvojih ? igra.
Sve su super osim Dantes inferno, tu igru nisam igrao i koliko sam video na trailerima i reviews MENI se nije svidela, tako da ne planiram uskoro da je igram.

Joj Akiris izvini molim te :slight_smile: al samo da ti kazem da je to PRVA igra koju sam presao na xbox-u :)))

Nidze koji HALO da ubacim? Nisam nikao igrao a i nisam toliko upoznat s tim.

Aleksa - joj skinuo sam Assassin creed II, smorilo me zivog. Nekako mi previse dosadan al uradjen je super - sve pohvale. Licno, nije mi nesta al znam ljudi sto se kunu u assassin (mislim na igru :slight_smile: )

Dakle, sve u svemu dobra lista… (dobar mali :slight_smile: ) Halo cu da ubacim samo da mi kazete koji al za singleplayer, jos sam tanak s gamepad-om (navikao na tastaturu i mis pa da se ne brukam online)

Za Singleplejer uzmi Reach, ili Halo 3. Ja bih ti pre preporučio Reach jer trojka već deluje kao bajka.
Inače, AC2 smorio? Da znam, jer AC1 je živ smor, a AC2 sam prešao 4 puta xD
Takođe, Arkham Assylum, njega obavezno da uzmeš, ja sam se pokajao što sam bio među zadnjima na forumu koji su ga igrali.
I sad se setih, Splinter Cell Conviction je takođe dobra igra.

Splinter Cell hmmm I like it :slight_smile: pogledacu pa sta i kako. Za sad imam i previse da skidam zar ne? :slight_smile: Buraz obecavam ti da AC2 pokusati da igram, ko zna mozda se desi neki zaplet pa da me “zakuje” za fotelju a ne da berem perja po krovovima, skacem i nosim pisma…

A ja vama da preporucim Borderlands GOTY koji treba da izadje. Igra je fantasticna! Toliko odudara od ostalih igara u fazonu Fallout-a ili Metro (mislim po prici) Igra jednostavno ima neki smek koji nemozete ni sanjati dok ne probate a u GOTY dolaze 4 DLC-a tako da je full

Lost planet 1 nije los a lost planet 2 je jako dobar.
Army of two 1 i 2 sam presao sa kevom i meni i njoj se jako svidela igra, jako je zabavna, pogotovo ako se igra u dvoje.

Čekaj, nisi prešao prvu sekvencu? Bolje uzmi odmah da ga igraš, prva sekvenca i jeste dosta dosadna, ali zato posle…

:slight_smile: ma is*izdilo me ono trcanje po krovovima, perija, itd… igracu, obecavam al sam mi je zapeo Red Dead Redemption za oko - svidja mi se al vidjecemo sta ce biti kad predjem jer sad nisam adekvatan da dajem komentare - pod utiskom sam :slight_smile:

Halo Reach preporucujem single je extra odradjen a live jos bolje …

Akiris valja li “profil” hahahahaha

Zar nije neko od moderatora ranije koristio BAS taj avatar???

ja znam da ja nisam, koristim ovaj skoro od pocetka. i pocecu da lupam po usima za avatare :smiley:

AC2 da smori? Fizički nemoguće. :smiley: Ja sam se jednom zalepio za stolicu od 12 do 18h celu subotu. I još mi se igralo, ali obaveze su stigle.

Batman: Arkham Asylum obavezno, skini. Jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao. Mass Effect 2 takođe spada u tu kategoriju, kao i Red Dead Redemption. :slight_smile: To bih ti preporučio da prvo skineš.

Assassin’s creed 2(i prvi deo ako hoces da se upoznas sa igrom sto bolje),mafia 2,cod 4,fear 1 ili 2,spllinter cell conviction…

Assassin’s Creed 2 je po meni zasad najjaca igra na ovoj generaciji konzola.

Zaista fenomenalna prica, odlicna atmosfera u igri, interesantni likovi, raznovrsne misije, odlicna grafika…zaista odlicna igra, mislim ja sam inace preskocio AC1 bas zato sto sam cuo da je repetativan, ali ne vrredi toliko sam se upecao u pricu i postao fan serijala da cu morati i keca da nabavim,ma nabavicu verovatno i one Assassin’s Creed stripove sto izlaze naredne godine.

Moras da probas keca,ja sam presao obe igre na pc-u sad poceo dvojku da igram na xboxu,i mogu reci da je graficki pc verzija malo bolja…Ali sve u svemu ac serijal je po meni najbolji ikada napraveljen,zajedno sa gta i me,to su legendarni serijali…