multiMAN 04.55.01 - ispravljeni neki bugovi

**multiMAN Downloads:

Showtime (mM edition)

Changelog v04.55.01

  • Fixed USB bus scanning and reset for CFW 4.53 and 4.55

  • Updated Showtime for mM to version 04.05.302

  • Fixed few other things

All updates are also available online within mM and in the WEB column.

Dean[/B]

Da ne otvaram novu temu, pa da pitam:

Da li mogu uraditi najnoviji sistem Update iz standardnog menija Ps3, skoknuti do Multiman-a, Update-ovati njega, sve preko konzole??

Malo noob pitanje, ali nemam bas iskustva. A i da ne moram sve preko PC-a…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

definisi sta hoces da uradis? Multiman update ili sta? jer ako je multiman to mozes iz njega direktno, skinuce ti PKG pa izadji u XMB i onda idi na install package files tu je novi multiman, pokreni overwrite ako te pita za to i miran si

nemoj samo da se zeznes i da pokrenes glavni update sistema na OFW ode posle mast u propast, tj moraces na fleser da ga downgradeujes, a to $$$

Hvala ti na odgovoru :slight_smile: Otisla bi mast u propast da sam se ja pitao :smiley: Znaci, standardni Update ide prema tvome tutorialu, a MM moze iz njega samoga… Shvatam :beer: hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

da standardni moras uvek preko USB-a, ne moras u recovery i slicno ubacis USB lepo odes na system update pokrenes i cekas i to je to, jbg moras na PC da prebacis ne vidim kako ces drugacije heheheh

multiman posle mozes kako hoces on je odvojen ali ovo prvo sam ti spasao upravo koju kintu… donacije primam cim se otvori PayPal donate dugme hehehhehehe

Naplacuj moj Vlado svima, nema smisla drugacije :smiley: haha

Thx jos jednom :slight_smile: :beer:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

nije mi jasno sta sad od ova 4 linka treba da skinem? posto imam taj bug da nece tools da mi prikaze?

ovaj http://www.sendspace.com/file/ky0eld

Procitaj svaki naziv pa ces znati, ne razumem sta ti nije jasno ili ne znas sta koji radi i sta je? :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

ma gde znam sta koji radi,za me je sve to spanska sela! xD totalni sam noob sto se tice ps3 i baskuz da sam pazario polovan kojem ne radi bd drive…i sad sve igre za koje mi treba disk unutra cu da pokusam da pokrenem ove pkg verzije mozda one budu radile bez diska…sorry za off…

Nije to nista ako ne radi BD laser, imam novr lasere za slima a imam za phat tako da mozemo da ga sredimo :slight_smile: mozes samo eboot.bin potpisi i ima da radi bez bd-diska a i ovako bez moze samo nadji u multiman sta odgovara za startovanje igre, malo temeljnije testiranje i resetovanje i proradi. Znam i meni ide na zivce nekada ali kada naucis napamet za par igara na vecini primenjujes, proguglaj za podesavanje toga. Imas multiman tutorijal pa se malo upoznaj sa opcijama i nacices :wink:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk