Multi-disc igre

Pitanjce: kako Xbox 360 sa RGH-om resava ovaj problem? Tj, kako da prebacim igre koje imaju vise diskova(Mass effect 3 je u pitanju) na hdd i da znam da ce ih konzola ucitati kako treba? Hvala :wink:

O ovome je bilo pisano bar 10 puta na forumu ali ajd opet da ponovimo!
Na hardu napravi foldere:
Mass Effect 3 Disc 1
Mass Effect 3 Disc 2
Spakuj sadržaj svakog diska u odgovarajćI folder .
Fsd će da vidi svaki disk posebno igraš od prvog a kad dođe vreme za drugi automatski će se učitati tokom igranja.

Napravis folder Mass Effect 3 i u tom folderu dva subfoldera: DVD1 i DVD2.
Tako je po meni najpreglednije, a prepoznace oba diska bez problema.

@ Nis

jesi siguran da tako radi?

LA Noire Complete Edition - radi.
Metal Gear Solid HD Collection - radi.

LA Noire sam cak startovao sa random diska, 3. ili 4. i normalno me je ubacio u igru :da:

receno mi je da moraju posebni folderi da se prave kao sto je breb naveo. apreciated :slight_smile:

I meni je receno, ali ja sam sklon eksperimentisanju :smiley:
Cudi me da niko nije probao ovako sa subfolderima… Cini mi se da je jednostavnije.

ko kaze da nije :slight_smile: taj je best nacin sto se tice preglednosti i jednostavnosti.:hi i naravno fsd sve prepoznaje bez problema :tap:

EDIT: “bolji” je brebov nacin jer ako imas glavni folder gde si napravi 2 3 subfoldera i u njih stavis dvd 1 2 3…kad brises dvd 1 2 3(i subfoldere).ti obrises njih ali ti ostane glavni folder ne obrisan i prazan

EDIT2: XeXMenu 1.1 ne vidi subfoldere ili ti ako je igra u subfolderu nece je videti.a xexmenu se koristi ako FSD za****va pri pustanju nekih igara