[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Pitanje za gamepass, sutra mi ističe, a imam ponudu 36 meseci ultimate za 100e ?
Mislim da nema bolje od toga, čak i ona varijanta sa konvertovanjem golda u ultimate izadje više ?

1 Like

Meni je to skroz ok za taj period

1 Like

Ako je sa sumnjivih sajtova onda mi konverzija zvuci mnogo bolje…

1 Like

tvoj nalog + 4 druga naloga. Svakog meseca rotiras nalog koji ima promociju 1 mesec 40 dinara. 36 meseci ti dodje 1440 dinara ili 12€. Ne verujem da moze bolje :joy:

4 Likes

Znam. :roll_eyes::joy:

1 Like

Nije sa sumnjivih, proveren čoek kupovao sam i pre od njega igre i kodove.
@MladenVR ma ko će to stalno vrteti Mladjooo, da može jednom da se namesti pa ok, nije problem i 138 naloga napraviti za jedan dan i cao … :rofl:
Ali, ja sam od onih što vole da bubnu lovu na kamaru odjednom i da ne razmišljam uopšte više o tome :grin:

Ima se mozeeee se Stevaneeee :smile:

1 Like

Day One GP

3 Likes

Coming Soon to Game Pass :clap:

Aug 30
:japanese_ogre: Immortals Fenyx Rising - :video_game:/:desktop_computer:/:cloud:

:boom: Commandos 3 – HD Remaster - :video_game:/:desktop_computer:/:cloud:

Today
:coffee: Coffee Talk - :video_game:/:desktop_computer:/:cloud:

Aug 23
:facepunch: Midnight Fight Express - :video_game:/:desktop_computer:/:cloud:

Aug 25
:keyboard: Exapunks - :desktop_computer:
:rocket: Opus: Echo of Starsong – :video_game:/:desktop_computer:

9 Likes

Nek prica ko sta hoce al na gamepass svaki mesec dodje jedna dobra igra, tj poznat naslov.

1 Like

Top ako za sve ovo vreme nisi odigrao taj jedan top naslov. Inace, u celom ovom mesecu ubedljivo najjaca stvar je Commandos 3 :muscle:

1 Like

Sjajna ponuda. Eto prilike za ljude koji nisu igrali Fenixa, da uskoče u taj magičan svet.

1 Like

Ovo nemojte da izgubite iz vida. Jedan jedini developer radio na igri.

2 Likes

Coffee talk ce igrati jedino @n00dle :smiley:

2 Likes
4 Likes

To mi daj druže :grin:

Immortals sam počeo na PS4 stigao do nekih 30%tak igre i onda pazario XSX i batalio, taman sada da ga odigram kako treba, jel radi na 60-120fps na XSX ?
I koliko vidim svaki mesec po jedna Ubi hit igra na gamepas-u …
Možda naznaka da posle Activision sledi kupovina Ubisoft-a ?

Ne mora da znači. Dosta UBI naslova se nalazi i dolazi u PS Premium. Možda ih ima čak i više nego na Game Pass trenutno.

60 je Fenyx. Nemoj da ti padne muka od 120 :rofl:

1 Like

Mozda cak i vise :grinning:

1 Like