[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

3 Likes

Pored tako lose PS ponude nije cudno da su malo posustali, ali ipak, ima tu sasvim dovoljno contenta.

7 Likes

brat @Scalper kada je procitao ovo ! :joy:

randy_copy3

4 Likes

:joy::joy:

Poceo sam haha

2 Likes

Deluxe pack su dali za free!?

1 Like

Mislim da nije Deluxe verzija , nego samo base game. Ima neki su probali da skinu kao i dlc ali im ponude da kupe onda. Ja sam Deluxe uzeo pre par meseci za 20$

1 Like

Evo gledam upravo za dzabe je, samo treba otici posebno na store i naci deluxe pack pa in this bundle klik na deluxe i install.

3 Likes

Onda top ako je tako, jos bolje

1 Like

Ako imas taj deluxe pack, ne treba ti nikakav gear :smiley: na startu igre dobijes neke legendarne iteme, i svo oruzje se scaluje sa tvojim nivoom, a coinsa beskonacno za upgrade (doduse ja sam sve lootovao)

Mislim da bi trebao jedan teretni voz za sve sto sam pokupio tokom igre :smiley:

1 Like

Nisam nijedan AssCreed igrao jos od dvojke, jel ovaj vredi probati?

1 Like

Ja sam bio u istoj situaciji, dvojka je bila poslednji AC…ne znam kakvi su ovi izmedju ali je meni Valhalla teska smorcina od igre. Dosadna prica, karakteri bledi da ne mogu biti bledji posle uzete platine dva karaktera su mi ostala u secanju Sigurd i Fulke (to je i mozda najbolji deo price)…toliko o ostalima. :rofl: Seting mi je takodje malo upitan…svet je prelep ali neke stvari su jednostavno out of place, ili mozda samo ja imam takav trip jer drugacije vidim taj svet…govor mi je takodje previse moderan za taj period…pored toga imas Viking Rap Battle koji je tragikomedija, mozes da dozivis i gej viking romansu ako ti je to zivotna zelja. :rofl: Imas dialog opciju flert, pol je nebitan. Cak je i sam main karakter nebitan…nesto kao u CP 77 kao glavni si lik price ali u sustini i nisi. :rofl:

A sto se RPG segmenta igre tice…maltene da i ne postoji…loot je zesce siromasan, nema item dropova samo resursi za crafting, camp upgrade itd itd…ja sam celu igru odigrao sa pocetnim setom…neki skilovi su toliko OP da ostali instant padaju u vodu itd itd…

Dok su side questovi posebna nebuloza…mali kratki ‘‘skitovi’’ koji nemaju nikakav backstory niti su bitnije povezani sa lore-om sveta, karaktera…i 99% njih zavrsavas u krugu od 100 metara…maltene kao da su MMO questovi…

1 Like

Mislim da je @n00dle pitao za Origins :grin:

2 Likes

Vidi stvarno :rofl:

Nebitno, ako nije igrao Valhallu eto mu odgovor i za nju. :rofl:

2 Likes

Ovde nije bitno sta pitas. I onako se odgovori zasnivaju na osnovu subjektivnog misljenja o nekoj potpuno drugoj igri :rofl:

3 Likes

Ja igram Origins i mucim se da zavrsim, nekako mi dosadan. Mislim da je Elden ring kriv za to. Svet je lep, combat sistem je dobar mozes da uletis kao rambo na glavni ulaz a mozes i da se klasican stelth pristup. Malo mi je glupo sto se mozes penjati uz skoro svaki zid i kad treba da upadnes u neku palatu da ubijes nekog samo dodjes do najblizeg zida, popenjes se i skocis na glavu meti. I defitivno ima previse ikonica na mapi. Moras da radis side questove i istrazujes lokacije da bi bio prwporuceni level za main misije jer ako si 3 levela ispod preporucenog, borba je mucenje. A igram na normal tezini, mogu misliti tek koliko je to bitno ako hoces na hard. S toga si prinidjen da radis dosadne side questove.
Generalno, nije losa igra samo je meni sad sve posle Elden ringa dosadno pa se zalim na svaku sitnicu.

1 Like

Uh nista od ovog sto citam mi se ne svidja. Mislim, probacu Origins jer je dzaba u svakom slucaju, al kad procitam ovako nesto najezim se… posast ubi open-world igara, gomila ‘sadrzaja’ bez ikakve poente, pa te jos forsiraju da grajndas.

Origins je zabavan i predeli su prelepi i raznovrsni. Podjednako su wow i pustinja i prenaseljena Aleksandrija.

Prica ima emotivni naboj ali sam kraj je meni bas meh. Sta znam, svakom svoje. I brzo i naglo dodje taj kraj, u dve-tri regije nisam ni krocio a vec dosao “point of no return.”

Likovi su mozda mogli biti zivopisniji, ovako ih ima bas dosta, te Grci te Egipcani te Rimljani, i jako malo njih te zaokupi da mu zapamtis ime i zasto je bitan, ili nebitan.

Prvi DLC je samo produzetak glavne price, bar je meni tako bilo. Drugi DLC je bas ludilo i sto se sveta i sto se price tice.

Ima mehanika iz drugih uspesnih igara (detektivske misije kao u Witcher 3, jedrenje isto izgleda jako slicno kao u W3). Jahanje nije toliki smor kao u W3 recimo jer kamila/konj sam ide zadatu putanju.

Combat je mozda i raznovrsan, nisam eksperimentisao jer svaka vrsta oruzja ima neki “ulti” kad se napuni adrenalin skala, a meni je najvise odgovarao mac za tako nesto. Drugacije se ponasa recimo malj ili koplje. Lukova ima bas OP, i korisni su kad se koristi stealth pristup.

Toliko za mojih 95 sati u igri.

Da, i na One X je bio neki update pre neki dan. Mozda isto za 60fps.

3 Likes

Probaj svakako, samo da znaš posle Horizon FW grafički ovo je smejurija koliko god da izgleda lepo, ipak se vidi da je igra zastarela u svakom smislu.
Ja sam je prešao po izlasku, sada ponovo igram ali “nije to više ta igra”.

1 Like