[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Mogu da igram od ovih samo farming simulator :joy::joy:

Mozes ali neces posto je igra ocajna :smiley:

1 Like

To me jedino privlaci od ponudjenog izbora :grin: naravno, necu je igrati :grin:

Pih, i Shipbreaker i Her Story su samo za pc. :expressionless:

Ostalo me slabo zanima.

1 Like

Zar ne mozes da igras na svojoj alienware gaming masini?

Verovatno mogu, al ne igram se na pc-u. Samo kauc + veliki tv za mene.

3 Likes

Ovaj Kotaku je stvarno talog gaming novinarstva, a gaming novinarstvo je i ovako na veoma niskim granama.

Ko je upucen u korporativnu politiku Kotakua, nacin zapospjavanja, te kako operira CEO kojeg su postavili prije godinu i nesto… dobijamo ove edgy clanke.

Je li njihov clanak bio i za Xbox Series S/X da jedan od novinara ima fobiju od plastike sa rupicama i zbog toga je ocrnio konzolu?

4 Likes

Glup članak :smiley: pa svak hard core gejmer se ne oslanja niti na Game Pass niti na novi PS Plus+. Ne razumem ljude koji očekuju da svakog meseca dobijaju 2-3 AAA igre za 15$. Malo previše dobro da bi bilo istinito.

Evo juče sam gledao za Sony sa igrama u novoj pretplati. Mislim okej, ali ponovo ništa posebno. Tako da, previše dramatizovanja na twitteru bez velikog razloga.

I za indie igre tj. AA koje inače nikada ne bi kupio. Makar da se proba i odigra koji sat.

2 Likes

Gamepass i PS Now se uzimaju upravo zbog toga da se odigraju igre koje inače nikada ne bi uzeli ili dali pare za njih. Od 2009 sam odigrao praktično sve AAA igre u žanrovima koji su me zanimali, ali da nije bilo pretplata i hackovanog switch-a, pitanje da li bi odigrao ove ostale igre, a to bi bilo velika šteta, bilo ih je jako dobrih.

Prednost gamepass-a je i dalje day one eksluzivne igre, ali ako sony bude davao i svoje 1st party igre sa zakašnjenjm od 6-12 meseci, meni opet super. Kada radiš i imaš porodicu, teško se odvoji vreme za igranje, a onda ovakve pretplate dodju savršeno.

3 Likes

Ahaha koji burn. Proleteo sam kroz tekst, nije toliko povrsan koliko naslov ukazuje. Al svejedno, Gamepass je fantastican ako imas iole siri ukus.

A kotaku je senka onoga sto je nekad bio. Tako barem meni deluje, mada se stalno pitam dal sam samo tada bio mladji s drugacijim ukusom ili je zaista tadasnji editorial team bio kvalitetniji.

Mislio sam da pričamo na temu zašto je Game Pass “top”, a ne kako pridobiti nove korisnike.

evo ja jedan od ta 2% :smiley:

Lepi su gearsi i halo, al najsrecniji sam sto sam dobio sve ove omanje igre da probam. Jos mi dodje zao sto ga nisam ranije uzeo, na tolike igre vec dao pare a eno ih na gamepassu.

1 Like

A šta ja znam, za neku zdravu dugoročnost pretplate trebalo bi bar na svakih par meseci da izadje neka AAA igra , a period izmedju da bude ispunjen sa svim preostalim. Zna i MS da je za 2022 malo popustio, ali krivo je odlaganje Starfielda i Redfalla. Šta da se radi. :man_shrugging:

Mislim da velika većina neće prekinuti pretplatu jer ima tu još supstance, a ko bude, vratiće se početkom sledeće godine.

1 Like

Tadašnji autori su bili bolji. Većina gaming news sajtova je prodata, od strane originalnih vlasnika. Uglavnom se priča svodi na to da originalni tim ne može da izadje na kraj sa svim onim što jedan takav posao traži, i ljudi odluče da se povuku iz cele priče. Dosta tih sajtova je nakupilo dosta redovnih posetilaca, pa su zanimljivi za prodaju. Uglavnom ih kupuju grupe/kompanije/investitori kojima je cilj isključivo profit, i to na najjednostavniji način. Shodno tome, kvalitet tekstova drastično opada (ide se na količinu, na autore koji rade za “slavu”…).

1 Like

Od kada sam kupio ipad, počeo sam da čitam strane gaming magazine, Play, Edge, Retro Gamer, PC Gamer, Wireframe. Strava su. Ima tu jako kvalitetnih tekstova i skoro filozofskih traktata.

I dalje mislim da je hrvatski Reboot na nivou sa najboljima, pogotovu kada je u pitanju dizajn, strašno mi je žao što nema da se kupi kod nas.

Od sajtova, obično ponekada pročitam Gamespot opise, i odgledam neki video review, ali mislim da su pravi talenti ipak grupisani u papirnim izdanjima.

Kotaku stvarno ne pratim.

3 Likes

Slažem se za ovo, šteta što ih nema kod nas, kvalitet je zaista mnogo iznad svih ostalih kod nas dostupnih magazina koji se bave tehnologijom/gaming-om…

1 Like

Huh, ko bi reko. Da me pitas ovako na prepad mislio bih da su papirni casopisi na izdahu i da je sav novac otisao online, a samim tim i sav talenat…

1 Like

Recimo Svet Kompjutera nije napustio talenat (jer ga nije ni bilo :joy:)

1 Like

Ne bih se složio. 80ih je bilo sjajnih autora u SK. Jelena Rupnik, Branko Djaković, Predrag Bećirić…

1 Like