[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Lost in Random sam hteo da kupim i trazio gde bih ga uzeo. Tooop sto dolazi :smile::muscle:t2:

Life is strange je bio na popustu pre par dana i ja bas razmiljao da li da uzmem ali na srecu odustanem. Ono malo sto sam video o igri mi deluje okej.

Destiny 2 dlc

3 Likes

Preơao sam True Colors čim je izaơla igra kao neko ko jako voli ovakve igre, po mom miơljenju najdosadnija do sada, mnogo su mi bolji prethodni delovi.
Ipak treba probati jer je u GP a nije ni toliko loơa

Srećom i mene je koơtala 200 din jer sam je preơao i prodao u par dana na razmeni :grin:

2 Likes

Lost in Random sam kupio odmah po izlasku i to je prelepa igra :smiley: Udarao sam screenshotove na svaka 3 minuta otprilike :heart_eyes: Atmosfera baĆĄ po mom ukusu :blush:

1 Like

Sta mu ovo znači u prevodu :smile:

1 Like

Fabriziov post :slight_smile:

Salu na stranu, ako te bas zanima:

In the Kingdom of Random, the fate of all individuals is decided by a cursed black dice when they reach the age of 12. Even’s sister, Odd, is abducted by the wicked Queen of Random. As Even journeys across the six realms of Random to rescue her sister, she meets Dicey, a sentient dice who has lost nearly all of its pips. In a world which is governed by game rules, Even will slowly understand the randomness of life with the help of Dicey

6 Likes

Bolje da se ovako zvala igra :grin:

1 Like

Pa i ne bas, kad budes (ako budes igrao) videces zasto je takvo ime. :smile: I borba nije klasicno makljanje nego opet uradjeno kao “random”. xD

3 Likes

Cini mi se da je Bugsnax bila prva PS5 igra koja je dosla odmah po izlasku PS5 konzole u okviru PS+. Video sam da se brojnim jutjuberima svidela, mada joj ja nikad nisam dao neku sansu. Svakako super sto ce moci da je proba sto veci broj ljudi.

2 Likes
4 Likes

2 Likes

a good laugh

1 Like

Barem neki ljudi mogu sad prestati da se pretvaraju kako je Bugsnax jedna od najznačajnijih indie igara :smiley:.

A to ćeơ da izvineơ. Čuo jesam, igrao, ne baơ neơto mnogo. :rofl: mada deluje kao laka Platina. @Collector eo brate navali :rofl:

https://psnprofiles.com/trophies/11772-bugsnax/MladenVR

1 Like

nekoliko ljudi je reklo da je taj bugsnax zapravo dosta zanimljiv, al toliko me odbija taj low-fi izgled igre da cu se tesko naterati da je pokrenem, cak i za dz.

Odlicna prilika jos jednom krenuti hot pursuit i bataliti na pola

1 Like